نشست بررسی ابعاد تحول فعالیت‌های قرآنی کشور ۱۶ آذر برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - شورای توسعه فرهنگ قرآنی اعلام کرد: جلسه هم‌اندیشی و بررسی ابعاد و چگونگی تحول نگرشی و ساختاری در فعالیت‌های قرآنی کشور در راستای اجرای تصمیم شورای توسعه فرهنگ قرآنی در شکل‌گیری کمیته بازنگری و تحول ساختارها و نظام امور قرآنی روز سه شنبه ۱۶ آذر برگزار می‌شود.

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از شورای عالی انقلاب فرهنگی، نشست هم‌اندیشی و بررسی ابعاد و چگونگی تحول نگرشی، فرآیندی‌محتوایی و ساختاری در فعالیت‌های قرآنی کشور عصر سه‌شنبه ۱۶ آذرماه با حضور جمعی از فعالان و صاحب‌نظران امور قرآنی کشور برپا می‌شود.

این هم‌اندیشی در راستای اجرای تصمیم جلسه پنجاه و سوم شورای توسعه فرهنگ قرآنی در شکل‌گیری کمیته بازنگری و تحول ساختارها و نظام امور قرآنی و به منظور گردآوری و بهره‌مندی از نظرات کارشناسان، فعالان و صاحب‌نظران امور قرآنی تشکیل می‌شود.

این جلسه در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و به صورت حضوری و برخط برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، کمیته بازنگری و تحول ساختارها و نظام امور قرآنی پس از آن شکل گرفت که رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیوست احکام اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی برای ایجاد تحولات نگرشی، ساختاری و نهادی، فرایندی و محتوایی در ساختار فرهنگی کشور تاکید کرده بودند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha