سرمربی پیشین زنیت: رفتن آزمون به صلاح نیست

تهران- ایرنا- سرمربی سابق تیم فوتبال زنیت روسیه با اشاره به احتمال جدایی مهاجم ایرانی این تیم گفت: با توجه به سطح بالای لیگ‌های خارجی و زمان کم برای هماهنگی با تیم، جدایی «سردار آزمون» در ژانویه به صلاح نیست.

 به گزارش روز یکشنبه ایرنا، با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا، گمانه‌زنی درباره جدایی سردار آزمون از تیم فوتبال زنیت روسیه شروع شده و برخی مقصد وی را لیگ فرانسه و برخی دیگر بوندس‌لیگا را ایستگاه بعدی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می‌دانند.

همچنین رسانه‌های ورزشی روسیه از توافق لیون فرانسه با زنیت برای انتقال این مهاجم خبر دادند. 

این شایعات با واکنش‌های مختلفی مواجه شده است. «ولاستیمیل پتژلا»، سرمربی پیشین زنیت با اشاره به انتقال احتمالی آزمون در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا گفت: جدایی آزمون از زنیت در ماه ژانویه به صلاح نیست، زیرا سطح فنی برخی از لیگ‌های معتبر اروپایی از لیگ روسیه بسیار بالاتر است. هماهنگی با تیم‌های حاضر در این لیگ‌ها زمان‌بَر است. 

پتژلا این را هم گفت: اگر قرار است آزمون به تیم دیگر در چهار لیگ معتبر اروپایی برود باید این انتقال در تابستان ۲۰۲۲ باشد زیرا هم او می‌تواند خود را با تیم آینده هماهنگ کند و هم زنیت زمان لازم برای انتخاب جایگزین او خواهد داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha