مربی تیم ملی دوومیدانی معلولان: ورزشکاران خراسانی در بحرین درخشیدند

مشهد-ایرنا- مربی تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولان گفت: ورزشکاران خراسان رضوی در قالب تیم دوومیدانی در مسابقات نوجوانان و جوانان پاراآسیایی بحرین درخشش خوبی داشتند.

محمدرضا صحراگرد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ورزشکارانی از ۱۱ استان در تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولان حضور دارند که سهم و جایگاه ورزشکاران خراسان رضوی در این تیم، به دلیل کسب نشان های رنگین از دیگر استانها درخشان تر بوده است.

وی گفت: کسب نشان های رنگارنگ توسط ورزشکاران دوومیدانی کشورمان قابل توجه بوده است و امیدواریم این روند تداوم داشته باشد.

صحراگرد افزود: صبح امروز - یکشنبه - ۱۳ ورزشکار و بعد از ظهر نیز ۹ ورزشکار دیگر کشورمان به میدان خواهند رفت و امیدواریم این حضور منجر به کسب عناوین برتر این رقابتها شود.  

مربی تیم ملی دوومیدانی معلولان: ورزشکاران خراسانی در بحرین درخشیدند

مربی تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولان، میزبانی بحرین را نیز مناسب خواند و گفت: تنها روز نخست رقابتها برخی بی نظمی ها مشاهده شد که این وضعیت مرتفع شد و اکنون شرایط میزبانی مناسبی برای وزشکاران فراهم شده است.

چهارمین دوره از بازی‌های پاراآسیایی جوانان بحرین از یازدهم تا پانزدهم آذرماه با حضور نزدیک به ۸۰۰ ورزشکار در ۹ رشته ورزشی برگزار می‌شود.

کاروان ایران با ۱۱۱ ورزشکار در رشته‌های پاراتنیس روی میز، پارابدمینتون، پاراتکواندو، گلبال، پارادو و میدانی، پارا شنا، پاراوزنه‌برداری، بوچیا و بسکتبال با ویلچر  به این دوره از بازی ها اعزام شده است.

این کاروان با نام «مدافعان سلامت» و با سرپرستی «محمد تابع» دبیر اجرایی کمیته بین‌المللی المپیک راهی منامه شده است.

در سه دوره گذشته این رقابت‌ها ایران موفق به کسب عنوان دوم این مسابقات شده است. ژاپن، مالزی و امارات میزبان دوره های اول تا سوم این رقابت‌ها بود.

در چهارمین روز از رقابت های پاراآسیایی جوانان که در بحرین در حال برگزاری است، کاروان ایران با کسب ۹ نشان طلا، ۱۵ نقره و ۵ برنز و مجموعا با ۲۹ نشان در جایگاه نخست قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha