قزوین میزبان مسابقات دوومیدانی قهرمانی بانوان کارگر کشور است

قزوین –ایرنا –رییس هیات ورزش‌های کارگری استان قزوین از برگزاری مسابقات دوومیدانی قهرمانی بانوان کارگر کشور در استان به مدت ۲ روز خبر داد.

هادی اسدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها از ۱۵ و ۱۶ آذرماه در ورزشگاه سردار آزادگان و مجموعه ورزشی معلم برگزار می شود.

وی اضافه کرد: تاکنون ۱۶ تیم پنج نفره برای حضور در مسابقات دوومیدانی قهرمانی بانوان کارگر کشور ثبت نام کرده اند که از عصر فردا وارد استان می شوند و در هتل ورزش قزوین اسکان خواهند یافت.

اسدی گفت: این رقابت ها در هشت ماده ۱۰۰ متر، ۴۰۰، ۸۰۰، هزار و ۵۰۰، پنج هزار متر، پرش طول، پرتاب وزنه و امدادی در رده سنی زیر ۴۰ و بالای ۴۰ سال برگزار می شود.

رییس هیات ورزش های کارگری استان قزوین اظهار داشت: این رقابت ها انتخابی تیم ملی است و نفرات برتر در ترکیب تیم ملی به مسابقات جهانی ایتالیا در سال ۲۰۲۲ اعزام خواهند شد.

اسدی اضافه کرد: امیدواریم میزبانی درخوری در این رقابت ها داشته باشیم که شایسته نام استان باشد چون در این فصل اولین بار است که چنین رویداد ورزشی را برگزار می کنیم و تلاش ما این است که قزوین را در حوزه دوومیدانی کارگری که رشته مادر است پایلوت کنیم.

وی گفت: از قزوین امکان حضور ۲ تیم با استفاده از سهمیه میزبانی این رقابت ها وجود دارد که تاکنون ۱۰ ورزشکار بانو از استان برای حضور ثبت نام کرده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha