برقراری خدمات بیمه تکمیلی برای خانواده ایثارگران در بیمارستان دزفول

دزفول-ایرنا- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دزفول گفت: بیمارستان بزرگ دزفول پس از پیگیری چهارماهه تحت پوشش قرارداد بیمه تکمیلی ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران قرار گرفت.

محمدحسن جولا شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خانواده‌های شاهد و ایثارگر می‌توانند با مراجعه به این مرکز درمانی از خدمات بیمه تکمیلی برای درمان خود بهره مند شوند. 

وی ادامه داد: طبق قرارداد منعقد شده با بیمه دی، حدود ۲۵ هزار نفر جامعه ایثارگری شهرستان دزفول و خانواده‌های شاهد و ایثارگری که از شهرها و استان‌های اطراف در این بیمارستان بستری می‌شوند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران دزفول گفت: بیمارانی که هم اکنون در بیمارستان بزرگ دزفول بستری هستند تحت پوشش این قرارداد هستند و می‌توانند با ارائه کد ملی از خدمات بیمه تکمیلی استفاده کنند. 
وی افزود: این قرارداد از سال ۱۳۹۳ فسخ شده و خدمات دهی بیمه تکمیلی در بیمارستان به والدین شاهد و ایثارگران متوقف شده بود.
خانواده‌های شاهد و ایثارگر شهرستان دزفول و دیگر شهرستان‌های اطراف از خدمات بیمارستان بزرگ دزفول بهره مند هستند که برقراری این بیمه هزینه درمان آنها را کاهش می‌دهد.

شهرستان دزفول ۲ هزار و ۶۰۰ شهید و بیش از چهار هزار جانباز تقدیم میهن اسلامی کرده است.          

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha