بیمارستان ناظران مشهد اولین قطب درمان بیماران سرطانی کشور است

مشهد- ایرنا- رییس هیات مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی گفت: بیمارستان ناظران مشهد اولین قطب درمان بیماران سرطانی کشور و مجهزترین مرکز انکولوژی است.

حمید مستشاری روز شنبه در جریان بازدید رییس شورای اسلامی مشهد از بیمارستان ناظران این شهر افزود: علاوه بر آن جراحی های متعدد در این بیمارستان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در این بیمارستان ۳۵۰ نیروی جوان در بخش های مختلف بستری و درمانی، اداری، اجرایی و فنی مشغول فعالیت هستند و با راه اندازی بخش های دیگر این بیمارستان حدود ۳۰۰ فرصت شغلی دیگر در آن ایجاد می شود.

رییس بیمارستان ناظران مشهد نیز در این بازدید گفت: این مرکز بزرگ درمانی، دوم بهمن ماه پارسال افتتاح شد.

دکتر مسعود خانی افزود: این بیمارستان شامل اورژانس و اتاق عمل اورژانس، پنج اتاق عمل جراحی، آزمایشگاه، ام.آر.آی، رادیولوژی، سی.تی.اسکن، سونوگرافی، ماموگرافی، پزشکی هسته ای، داروخانه، کلینک های تخصصی، شیمی درمانی سرپایی و آی.سی.یو می باشد.

مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد نیز گفت: این بیمارستان توسط خیران این انجمن به مساحت ۱۸ هزار و ۵۰۰ مربع و با زیربنای ۲۹ هزار مترمربع ساخته شده است.

اصغر افراسیابی افزود: این بیمارستان دارای پنج طبقه شامل بخش‌های کودکان، زنان و مردان است.
وی ادامه داد: بیمارستان ناظران تکمیل کننده مرکز رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) وابسته به انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد است و با محوریت ارائه خدمات به شیوه هتلینگ در اتاقهای یک و دو تخته به بیماران خدمت رسانی می کند.

مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد گفت: این بیمارستان با تعرفه دولتی و خیریه به بیماران خدمات ارائه می‌کند.
بیمارستان ٢٠٠ تختخوابی ناظران مشهد در منطقه قاسم آباد این شهر واقع شده و برای ساخت آن ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است که ۸۰ میلیارد تومان آن برای تامین تجهیزات پزشکی و بقیه مربوط به ساختمان بوده است.
تمام هزینه ساخت و تامین تجهیزات پزشکی این بیمارستان توسط مردم تامین شده و حدود ۱۰ هزار نیکوکار در راه اندازی آن نقش داشته اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha