سرمربی پدیده شهرخودرو: مقابل نساجی به دنبال کسب برد هستیم

ساری – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: تیم ما با عملکرد بهتری که در بازی‌های اخیر داشت نشان داد از حاشیه‌ها فاصله گرفته و فردا مقابل تیم صاحبنام نساجی به دنبال کسب برد هستیم تا موقعیت‌مان در جدول بهتر شود.

به گزارش ایرنا، اکبر میثاقیان شنبه شب در نشست خبری پیش از مسابقه تیم‌های نساجی مازندران و شهرخودرو در ساری افزود  : خوشبختانه حاشیه‌ها و تنش‌های تیم‌مان کمتر شد و اطمینان دارم فردا مقابل نساجی بازیکنان ما نمایش خوبی خواهند داشت.

وی ادامه داد : شهر خودرو در این چند سال موقعیت‌های خوبی در جدول داشت و جایگاه این تیم در جدول اینجایی نیست که الان حضور دارد. متاسفانه امسال شرایطی پیش آمد که تیم دچار تنش شد. با این حال نشان دادیم که بازی به بازی بهتر شدیم و می‌توانیم به جایگاهی که شایسته این تیم باشد برسیم. حق این تیم اینجای جدول نیست. مطمئنم روزهای خوبی خواهیم داشت.

سرمربی پدیده شهر خودرو خاطرنشان کرد: حریف فردای ما هم تیم صاحبنام و ریشه داری در فوتبال ایران است که مردم مازندران، گلستان و گیلان و حتی خراسان دوستش دارند. با عملکرد خوبی که الهامی در این تیم داشت پارسال از سقوط فرار کرد و اکنون نیز تیم خوبی است.

میثاقیان درباره دلایل گل نزدن‌های شهرخودرو و ثبت فقط یک گل در هفت هفته اخیر تصریح کرد: بازیکنان ما فشار زیادی را تحمل می‌کنند و حاشیه‌ها نیز تمرکز بازیکنان را از بین برده بود. اما بازی به بازی بهتر می‌شویم و مطمئنم دست‌کم به رتبه‌های هفتم یا هشتم در جدول می‌رسیم. در بازی هفته قبل مقابل تراکتور نیز چندین موقعیت گلزنی داشتیم که از دست دادیم.

وی افزود: تیم ما روی زمین فوتبال بازی می‌کند و با توجه به این که گفته می‌شود زمین ساری وضعیت بهتری نسبت به قبل پیدا کرد امیدواریم در بازی فردا برنده شویم و وضعیت‌مان در جدول را بهتر کنیم.

میثاقیان در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران درباره اختلاف نظر پیرامون نام باشگاه اظهار کرد: به این پرسش بارها پاسخ داده شد. مالک تیم آقای حمیداوی است و تیم هم شهرخودرو نام دارد.

دو تیم فوتبال نساجی مازندران و پدیده شهرخودرو مشهد از ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۱۴ آذر در ورزشگاه شهدای ساری هشتمین دیدارشان در این فصل را برگزار می‌کنند. نساجی با ۶ امتیاز تیم دوازدهم جدول است و پدیده شهرخودرو با دو امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha