بیمارستان های نیروی زمینی همچنان در حالت آماده باش هستند

تهران-ایرنا- رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی گفت: با توجه به مشاهده سویه جدید ویروس کرونا در چند کشور جهان ، بیمارستان ها و مراکز بهداری پادگان های نیروی زمینی ارتش در حال آماده باش هستند و در حال حاضر نیز تمهیدات لازم برای مقابله با سویه جدید در سطح پادگان ها اتخاذ شده است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم بهزاد موذنی گفت: در ادامه روند اقدامات نیروی زمینی ارتش در حوزه کرونا ، کارکنان اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی در مدت ۲۲ ماه گذشته تا مقطع کنونی همیشه در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا بوده و همچنان نیز رسالت خطیر خود را ادامه می دهند .

وی با اشاره به سویه جدید کرونا در برخی از کشورها افزود: اقدامات پیشگیرانه ویژه‌ای به مراکز درمانی نیروی زمینی ارتش صادر شده تا بتوانیم در مقابله با سویه جدید نیز موفق باشیم.

رییس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: به لطف خدا و تلاش شبانه روزی همکاران عزیزمان در بیمارستان‌ها و مراکز بهداری پادگان‌ها تاکنون هیچ گونه بیماری ناشی از سویه جدید ویروس مشاهده نشده و جای نگرانی نیست. تمام تمهیدات لازم برای تشدید رعایت دستورالعمل ها در سطح مراکز و پادگان های نیروی زمینی ارتش در دستور کار قرار گرفته است .

وی تاکید کرد: در حال حاضر تیم های مجرب پزشکی، نظارتی،  طب پیشگیری و روانشناسی اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی بطور مستمر در پادگان‌ها حضور دارند تا تمامی جوانب تحت کنترل باشد .

 سرتیپ موذنی با بیان اینکه همچنان غربال گری و تست های خوداظهاری در سطح یگان ها به صورت روزانه انجام می شود ، خاطرنشان کرد: اگر سویه جدید ویروس کرونا وارد کشور شود، انشاءالله مانند گذشته با اقدامات موثر پیشگیرانه از شیوع  سویه جدید ویروس کرونا در پادگان ها و مراکز آموزشی جلوگیری می کنیم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha