بانوی نیکوکار میاندوآبی یک قطعه زمین به زوج معلول‌ اهدا کرد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی میاندوآب گفت: یک بانوی نیکوکار و خیّر اهل این شهرستان یک قطعه زمین‌ به ارزش ۲ میلیارد ریال به یک زوج معلول‌ اهدا کرد.

علی کریمی روز شنبه در حاشیه آیین تجلیل از این بانوی نیک‌اندیش با حضور معاون سیاسی فرماندار میاندوآب، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این زمین به مساحت ۱۰۰ مترمربع در روستای "ولی‌آباد" به مناسبت روز جهانی معلولان به این زوج معلول‌ اهدا شده است.

بانوی نیکوکار میاندوآبی یک قطعه زمین به زوج معلول‌ اهدا کرد

وی افزود: با مساعدت و مشارکت خیران و همچنین اداره بهزیستی میاندوآب در این زمین برای این زوج معلول مسکن احداث می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به مشارکت بی‌نظیر خیران میاندوآبی طی سال‌جاری به مددجویان این اداره در حوزه‌های مختلف گفت: امسال میاندوآبی‌ها در مجموع ۲۷ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال به این اداره کمک کرده اند.

رییس اداره بهزیستی میاندوآب افزود: از این مبلغ ۱۲ میلیارد و ۴۲ میلیون ریال‌ به صورت نقدی و ۱۵ میلیارد و۱۰۰ میلیون ریال‌ به صورت غیرنقدی است.

کریمی با بیان اینکه "بهزیستی امین مردم و خادم نیازمندان" است، اضافه کرد: همچنین از این مبلغ پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال‌ به بهزیستی و ۲۱ میلیارد و ۴۴۲ میلیون ریال‌ به مراکز و موسسات خیریه تحت پوشش این نهاد کمک کرده‌اند.

وی افزود: هم‌اکنون ۱۵۰ خانوار تحت پوشش این نهاد فاقد مسکن هستند که در این راستا نیازمند مساعدت و مشارکت خیران نوعدوست هستیم.

به گزارش ایرنا، پنج هزار خانواده با جمعیتی بالغ بر ۱۷ هزار نفر تحت پوشش بهزیستی میاندوآب هستند که از این تعداد سه هزار و ۵۰۰ خانوار دارای عضو معلول هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha