تبادل تجربیات و همکاری ایران و کشورهای مختلف در زمینه گردشگری

تهران- ایرنا- معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حاشیه مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری در مادرید با مقامات و وزرای گردشگری از کشورهای مختلف دیدار و ضمن تبادل تجربیات بر همکاری‌ در این زمینه تاکید کرد.  

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط‌عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی علی‌اصغر شالبافیان در حاشیه بیست و چهارمین مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) که از ۹ تا ۱۲ آذر در مادرید برگزار شد؛ با وزرا، مقامات ارشد و سفرای بازار هدف گردشگری کشورهای همسایه، منطقه و سایر کشورها دیدار کرد.

تبادل تجربیات و همکاری ایران و کشورهای مختلف در زمینه گردشگری


  او طی سه روز در نشست با مقامات گردشگری کشورهای هند، عمان، عراق، پاکستان، گرجستان، موریس، کویت، ازبکستان، افغانستان، آذربایجان، آلمان، گواتمالا، اندونزی، ایتالیا، ترکیه، مالزی و روسیه بر گسترش روابط دو جانبه تاکید کرد و انتقال تجربیات دو کشور در زمینه‌های مختلف گردشگری را خواستار شد.

تبادل تجربیات و همکاری ایران و کشورهای مختلف در زمینه گردشگری


شالبافیان در اهم محورهای مطرح شده ضمن دعوت مقامات به پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران به سایر موضوعات از جمله استفاده از تجربیات مشترک، حمایت از کسب و کارهای دو کشور و نیز ایجاد زمینه همکاری‌های دو جانبه تاکید کرد.
معاون گردشگری همچنین در دیدارهای مذکور بر تاثیر روند مدیریت کشورها در مواجهه با بحران همه‌گیری کرونا و نقش واکسیناسیون بر رونق دوباره صنعت گردشگری اشاره کرد.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha