«لیپار» و «شهرک» پروانه نمایش گرفتند

تهران- ایرنا- شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی با صدور پروانه نمایش ۲ فیلم موافقت کرد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی در جلسه اخیر با صدور پروانه نمایش برای فیلم لیپار به تهیه کنندگی سعید خانی و کارگردانی حسین ریگی همچنین فیلم سینمایی شهرک به تهیه کنندگی علی سرتیپی و کارگردانی علی حضرتی موافقت کرد.

ساعد سهیلی و مهتاب ثروتی نقش‌های اصلی فیلم شهرک را بر عهده دارند و هنرمندانی چون شاهرخ فروتنیان، کاظم سیاحی و رویا جاویدنیا از بازیگران دیگر این فیلم هستند.

علی حضرتی کارگردان فیلم سینمایی شهرک کار کاگردانی را با ساخت فیلم کوتاهی به نام ساعت ساز آغاز کرد و سازهای ناکوک عنوان اولین فیلم سینمایی بلند او است که در سال گذشته به صورت آنلاین اکران شد.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی لیپار آمده است که برکت نوجوان بلوچ برای پیدا کردن رازی مبهم در زندگیش تلاش می‌کند تا بتواند به جواب سوالاتی که در ذهنش نقش بسته است برسد...

مهران احمدی و بهناز جعفری در کنار هنرمندانی چون هومن برق نورد، امین میری، آرزو تاج نیا، یگانه سروری، فرشته انصاری، نصیر برهان زهی، محمد دستواره، مهدی دین محمدپور و مهران داروزائی تیم بازیگران فیلم لیپار را تشکیل می‌دهند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha