مدیرکل کمیته امداد استان کردستان منصوب شد

تهران - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) با صدور حکمی، رضا طوسی را به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد استان کردستان منصوب کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از کمیته امداد، سید مرتضی بختیاری در این حکم خطاب به طوسی تصریح کرده است: با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده قبلی، جناب عالی را به مدت دو سال به عنوان مدیرکل استان کردستان در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی(ره) منصوب می‌نماید.  

وی افزود: نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام راحل(ره) بایستی پیام‌آور فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی باشد و غیرت و کرامت انسانی را در حمایت از محرومان حفظ کند و ماموریت اصلی آن در شرایط کنونی، توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای خانواده‌های تهیدست و همچنین رعایت کرامت و حرمت کمک‌شوندگان است.

بختیاری در این حکم آورده است: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله‌العالی) به عنوان تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زادیی‌ها نامگذاری گردیده، انتظار می‌رود بر مبنای توصیه موکد معظم له مبنی بر بهره گرفتن از نیروهای جوان، مومن و انقلابی و با نصب‌العین قرار دادن بیانات راهبردی ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب، نسبت به ساماندهی و برنامه‌ریزی با استفاده از ظرفیت نیروهای جوان در تمامی سطوح نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی(ره) گام بردارید. 

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha