ارسال رایگان در سامانه توزیع هوشمند کالا مشروط است

مشهد- ایرنا- مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: ارسال رایگان در سامانه توزیع هوشمند کالا مشمول خریدهای بیش از ۸۰ هزار تومان می شود.

ایرج ناصری مقدم روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:در نخستین گام ۲ کالای تخم مرغ و مرغ منجمد از طریق ورود به سامانه بازرگام به نشانی اینترنتی www.bazargam.com به در منازل ارسال می شود مشروط بر این که میزان خرید بیش از ۸۰ هزار تومان باشد و خریدهای کمتر از این قیمت مشمول هزینه ارسال می‌شود.

وی ادامه داد:در حال حاضر سامانه فعال است اما عرضه محصول صرفا با توزیع تخم مرغ است و مرغ منجمد به دلیل عدم تخصیص کالا هنوز در این قالب عرضه نخواهد شد.

مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: بنا بود سامانه بازارگام از روز چهارشنبه هفته گذشته همزمان با استانهای تهران، یزد، کرج و اصفهان در مشهد نیز فعال شود که با تاخیری سه روزه نسبت به سایر استانهای منتخب کشور فعال شد و علت آن عدم تخصیص به موقع کالا بود.

سیستم توزیع هوشمند یکی از روش‌هایی است که با توسعه اینترنت و استارتاپ‌ها در جهان شکل گرفته است و در کشورها از آن به عنوان راهکار مقابله با واسطه گری و دلالی استفاده می شود.

در نخستین گام اجرای توزیع هوشمند کالا در کشور استانهای تهران، کرج، یزد، اصفهان و خراسان رضوی به عنوان استانهای پیشگام این طرح تعیین شدند که طبق برنامه از دهم آذرماه توزیع اقلام تنظیم بازار از جمله شکر، برنج، روغن، تخم مرغ و مرغ منجمد را آغاز کرده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha