۲ نوجوان فوتبالیست شیروان به اردوی تیم ملی دعوت شدند

بجنورد-ایرنا- رییس هیات فوتبال شیروان گفت: رحمان شجاع زاده و حمیدرضا جوادی به مرحله سوم اردوی تیم ملی فوتبال زیر ۱۶ سال دعوت شدند.

بهمن ظفرمند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این ۲ ورزشکار پرتلاش شیروانی به مدت سه سال است که در این رشته فعالیت می کنند و سال های گذشته در مسابقات استانی موفق به کسب مقام های برتر شدند.

وی با اشاره به کسب موفقیت های ورزشکاران این شهرستان در مسابقات متعدد خاطرنشان کرد: نبود اسپانسر و حمایت های مالی مهم‌ترین دغدغه ورزشکاران این رشته است، گاهی از طرف اداره ورزش شیروان و هیات استان مبالغی پرداخت می شود ولی بسیار ناچیز است.

ظفرمند اضافه کرد: تاکنون تمرینات ورزشکاران به صورت مرتب انجام شده و به خاطر علاقه و کسب موفقیت های برتر در بسیاری از مواقع برای شرکت در مسابقات از هزینه شخصی خود استفاده کردند که انتظار می رود صنایع و کارخانجات به عنوان حامی وارد میدان شوند تا شاهد افتخارات بیشتری برای ورزشکاران شهرمان باشیم.

رییس هیات فوتبال شیروان گفت: اینک ۲۰۰ ورزشکار در رشته فوتبال رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در این شهرستان به طور مداوم فعالیت دارند.

شهرستان شیروان با ۱۵۷ هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha