دیدار رییس فدراسیون تنیس ایران با روسای فدراسیون‌های جهانی و آسیایی

تهران- ایرنا- داود عزیزی در اجلاس سه روزه فدراسیون جهانی تنیس در مادرید حضور دارد و در بخشی از برنامه‌های این اجلاس به همراه روسای فدراسیون‌ها، رقابت‌های مرحله نهایی دیویس کاپ را از نزدیک نظاره خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس به همراه امیر همایون صدری مدیر روابط بین الملل فدراسیون تنیس کشورمان در اجلاس جهانی فدراسیون جهانی که از امروز (جمعه) در مادرید آغاز شده است، حضور دارند.

امروز و در روز اول اجلاس جهانی تنیس، جلسه فدراسیون تنیس آسیا از ساعت ۸ صبح تا ۹:۳۰ ، برگزار شد که داود عزیزی به اتفاق امیر همایون صدری در این جلسه شرکت کرد  و سپس کنفرانس جهانی از ساعت ۹:۴۰ تا ۱۴:۴۵  انجام شده است .

در حاشیه این اجلاس «داود عزیزی» رییس فدراسیون تنیس ایران و «دیوید هگرتی» رییس فدراسیون جهانی در خصوص مسائل مختلف این رشته  دیدار و گفت‌وگو کردند.

در قالب این اجلاس، برنامه‌ریزی شده است که روسای فدراسیون‌ها، مرحله نهایی  دیویس کاپ را  از ساعت ۱۶ تا ۲۰:۳۰ به وقت ایران ، از نزدیک نطاره کنند .

فردا(شنبه) در روز دوم اجلاس جهانی با برگزاری جسله سالیانه تنیس ( AGM)  و سپس  حضور روسای فدراسیون عضو در مرحله نهایی  مسابقات دیویس کاپ همراه است .

سید رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک هم در حمایت از فدراسیون تنیس ایران پیش از برگزاری اجلاس جهانی مادرید در نامه‌ای به «دیوید هگرتی» رئیس فدراسیون جهانی تنیس، از میزبانی دوره‌ها و رویدادهای بین‌المللی به میزبانی فدراسیون تنیس کشورمان تاکید کرده بود .

 فردا در روز پایانی این اجلاس، داود عزیزی جلسات مختلفی را در خصوص برنامه‌های توسعه ای تنیس کشورمان با مسوولان فدراسیون جهانی تنیس خواهد داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha