بازی‌های پاراآسیایی جوانان بحرین؛ ۲مدال طلا برای دو و میدانی

تهران- ایرنا- ملی پوشان دو و میدانی کشورمان در مسابقات پاراآسیایی بحرین صاحب ۲ مدال طلا شدند و مدال‌های نقره‌ای نیز در این رشته و رشته شنا به ورزشکاران کشورمان رسید.

به گزارش ایرنا، در ادامه سومین روز از مسابقات بازی‌های پاراآسیایی جوانان در رشته دو و میدانی، محمد ابراهیم پور در ماده پرتاب نیزه کمتر از ۲۰ سال کلاس F۳۴ موفق به کسب مدال طلا شد. محمد مهدی رحمتیان دیگر نماینده کشورمان با کسب مدال نقره به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.

همچنین ابوالفضل کوه پیما دیگر ملی پوش دو و میدانی در ماده پرتاب نیزه کلاس ۵۷ موفق به کسب مدال طلا شد.

 ملی‌پوشان شنای کشورمان صبح امروز با حریفان خود به رقابت پرداختند. علی مطلبی در ماده ۴۰۰ متر آزاد کلاس  S۹رده سنی نوجوانان با زمان ۵:۰۹.۳۶ دقیقه و با امتیاز ۴۹۲ در رده دوم ایستاد و موفق به کسب مدال نقره شد. در همین رقابت‌ها ابوالفضل پورظریف با ثبت زمان ۵:۲۲.۲۱ دقیقه و امتیاز ۳۶۸ در رده چهارم قرار گرفت.

دانیال محسنیان دیگر نماینده کشورمان در ماده ۴۰۰ متر آزاد کلاس S۹ رده سنی جوانان با ثبت زمان ۵:۱۰.۶۱ دقیقه و کسب ۴۷۹ امتیاز به مقام نایب قهرمانی رسید.

ابوالفضل ظریف در ماده ۲۰۰ متر مختلط انفرادی نوجوانان کلاس SM۹ با ثبت رکورد ۲:۴۸:۳۴ و کسب ۴۲۶ امتیاز موفق به کسب مدال نقره شد و علی مطلبی دیگر شناگر کشورمان در این ماده با ثبت زمان ۲:۵۸٫۵۹ دقیقه و امتیاز ۲۵۳ پنجم شد.

علی یساولی نمانیده کشورمان در ۲۰۰ متر آزاد نوجوانان در کلاس S۵ با ثبت زمان ۶:۲۷٫۷۲ دقیقه در جایگاه پنجم قرار گرفت.

دانیال محسنیان در ۲۰۰ متر آزاد جوانان، کلاس S۹ با ثبت زمان ۲:۵۵٫۳۴ و کسب ۳۰۴ امتیاز در رده پنجم ایستاد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha