مذاکرات هسته‌ای نباید فرسایشی شود

ساری -  ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه شهر ساری گفت : مذاکرات هسته‌ای نباید فرسایشی شود و دولتمردان و متولیان امر باید از فرسایشی شدن این مذکرات جلوگیری کنند. 

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لایینی در خطبه های نمازجمعه ساری افزود: دور جدید مذاکرات هسته ای با هوشیاری دولتمردان،  عزتمندانه در حال برگزاری است تا به سرانجام مطلوب برسد.

وی اظهار داشت: باید زمینه و شرایطی فراهم شود تا مذاکرات هسته ای از این پس در تهران برگزار شود که در این صورت بسیاری از هزینه ها نیز کاهش خواهد یافت.

امام جمعه ساری با اشاره به فرارسیدن روز نیروی دریایی ، گفت: در هشت سال دفاع مقدس با رشادت های نیروی دریایی ارتش، صادرات نفت حتی یک روز هم معطل نشد.

وی افزود: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اکنون به مرحله ای از قدرت رسیده است که با ساخت شناورهای داخلی، ۴۵   هزار کیلومتر مسیر اقیانوس را با عبور از ۵۵ بندر بدون دریافت کوچکتریت کمکی با موفقیت طی می کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به شناسایی گونه جدید ویروس کرونا با عنوان اومیکرون، گفت: این ویروس در برخی کشورهای همسایه شناسایی شد و احتمال ورود آن به کشور نیز وجود دارد.

وی بر لزوم پرهیز مردم از دورهمی های خانوادگی تاکید کرد و افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی بویژه در مجالس و جلسات باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

محمدی لائینی با اشاره به فرارسیدن روز قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، گفت: یکی از درخشان ترین اقدامات پس از پیروزی انفلاب تهبه و تدوین قانون اساسی بود که در نوع خود بسیار جامع و کامل است.
امام جمعه ساری همچنین با اشاره به فرارسیدن روز معلولان بر لزوم توجه بیشتر مسوولان و متولیان امر بر حفظ حقوق معلولان تاکید کرد و گفت: معلولان برای تردد در سطح شهر و دستگاه های اجرایی با مشکل مواجه هستند که باید رفع شود.

وی با اشاره به ۱۶ آدر روز دانشجو، گفت: دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، انقلاب دومی را در ایران اسلامی رقم زدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha