عنایتی: کم تجربگی و اشتباهات داوری اذیت‌مان کرد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال هوادار، گفت: کم تجربگی و اشتباهات داوری اذیت‌مان کرد اما باید رو به جلو پیش برویم.

به گزارش ایرنا، رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت مسجد سلیمان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: نفت مسجدسلیمان از جمله تیم‌های خوب و با برنامه لیگ است. امیدوارم فردا بتوانیم بازی خوبی را انجام دهیم.

وی افزود: در چند هفته اخیر تیم ما شرایط بهتری نسبت به اول فصل داشت اما در نتیجه گیری هنوز نتوانستیم شرایط خودمان را بهبود ببخشیم. بعد از بازی قبلی برابر مس رفسنجان سعی کردیم شرایط را بهتر کنیم.

بازیکن اسبق استقلال ادامه داد: بازی خوب وقتی با نتیجه همراه باشد شرایط بهتر می‌شود. تیم هایی که تازه به لیگ برتر می آیند شرایط ویژه ای را پشت سر می‌گذارند ما هم پیش‌بینی این شرایط را می‌کردیم. خداروشکر بازیکنان با تجربه ای داریم که می‌توانند به ما کمک کنند.

سرمربی تیم فوتبال  هوادار در رابطه با شرایط مشکل زمین تمرین تیمش، خاطرنشان کرد: این زشت است که در تهران مشکل زمین تمرین داریم. در تهران تنها در ورزشگاه دستگردی و شهر قدس هستند که زمین ورزشگاه شهر قدس اصلاً شرایط خوبی ندارد. با این حال امیدوارم این مشکل حل شود.

وی در مورد استفاده از رنگ بنفش، گفت: این رنگ هویت ما است و خوشحالم که به هویت‌مان باز می‌گردیم‌. 

عنایتی در مورد داوران دیدار تیمش، خاطرنشان کرد: به سلامت جامعه داوران اعتقاد داریم‌. اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است اما برخی اوقات اشتباهاتی رخ می دهد که مدام بر علیه ما است. امیدوارم داوران ما بیشتر دقت کنند و مطمئنم این اتفاق رخ خواهد داد. تیم ما در هفت مسابقه یک اشتباه هم به نفعش نبود که دلمان خوش شود. جوی راه افتاده بود که خیلی ناراحت بودم.

وی گفت: برای بازی فردا همه بازیکنان به جز محمد قاضی را در اختیار داریم‌. کاملا از روند حرکتی تیمم راضی هستیم. روند خوبی داشتیم اما کم تجربگی و داوری اذیتمان کرد. باید خودمان را قوی کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha