پیروانی: گل‌محمدی ٢ روز زیر سرم بود و امیدواریم به شهرآورد برسد

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرمربی تیم ما ٢ روز بیمار بوده و زیر سرم است و امیدوارم به بازی فردا برسد.

به گزارش ایرنا، افشین پیروانی با اشاره به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه نود و هفتمین شهرآورد پایتخت اظهار داشت: در هفته‌های اخیر نتایج خوبی گرفتیم و شرایطمان خوب است.

وی افزود: همه از پرسپولیس همیشه توقع قهرمانی دارند. هواداران و قهرمانی‌های زیادی داریم اما با وجود همه مشکلاتی که وجود دارد،  هواداران بدانند برد دربی برای ما مهم و حساس است و همه تلاش خود را به کار می‌گیریم تا برنده شویم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با شرایط مصدومان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکی دو مصدوم برای بازی فردا داریم اما ۲۴ ساعت زمان هست تا ببینیم چه کسی به بازی می رسد.

وی درباره نرسیدن یحیی گل محمدی به کنفرانس خبری و گلایه خبرنگاران افزود: خبرنگاران دلگیر نباشند. یحیی گل محمدی ۴۸ ساعت است که مریض شده و زیر سرم است. البته او ۲ بار تست داده و خدا را شکر کرونا ندارد. امیدواریم او به بازی فردا برسد اما همین که حمید مطهری آمده یعنی به خبرنگاران احترام گذاشته است.

پیروانی درباره محل نشست خبری پیش از دربی افزود: شرایطی پیش آمده که خوب نیست. روی صحبت من با سهیل مهدی نیست اما مشکلاتی وجود دارد. امروز در جلسه هماهنگی قبل از بازی گفتم که اتفاقاتی نیفتد که مثل بازی با نفت مسجدسلیمان مسائلی رخ دهد.

وی ادامه داد: رئیس فدراسیون فوتبال باید به این شرایط به عنوان بزرگتر ورود کند. سازمان لیگ می گوید مجری برگزاری ما هستیم اما کنفرانس رقیب در یکی از هتل ها برگزار شد.

وی تاکید کرد: در کنفرانس گفتند سکوها ۵۰-۵۰ است اما انگار تنش هایی وجود دارد. رئیس فدراسیون به عنوان بزرگتر ورود کند. بازی بعدی هوادار ما توقع دارد کنفرانس خبری را خودمان برگزار کنیم. قانون می گوید میزبانی همراه با هیات فوتبال است اما امروز این اتفاق افتاد؟ فردا این موارد برای ما تنش ایجاد می کند. خواهش می کنم این اتفاقات باعث حاشیه نشود و این اتفاقات قشنگ نیست.

وی در پایان اظهار داشت: ما بیشترین هوادار را داریم و امیدوارم بتوانیم آنها را کنار خودمان ببینیم اما آنها بدانند که قدرت این کارها از دست ما خارج است. امیدوارم در بازی بعدی کنار ما باشند.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال عصر فردا شنبه از ساعت ١٦:١٥ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال خواهد رفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha