دعوای دنباله‌دار؛ فرهاد مجیدی به نشستِ خبریِ سازمان لیگ نرفت

تهران- ایرنا- فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی شهرآورد به محل سازمان لیگ نیامد تا درگیری‌های بین باشگاه استقلال و این نهاد ادامه داشته باشد.

به گزارش ایرنا، روز چهارشنبه بود که باشگاه استقلال اعلام کرد به عنوان میزبان بازی هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر مقابل پرسپولیس، کنفرانس مطبوعاتی را در محل موردنظر خود برگزار خواهد کرد.

سازمان لیگ فورا پس از این اقدام باشگاه استقلال، مخالفت خود را اعلام و در خبری که منتشر کرد، اطلاع داد که همه نشست‌های خبری زیر نظر هیات فوتبال استان تهران، باید در سازمان لیگ برگزار شود و هر تیمی که سرمربی‌اش در نشست حاضر نشود، جریمه خواهد شد. حتی سهیل مهدی، مسوول برگزاری مسابقات نیز امروز(جمعه) در یک برنامه تلویزیونی روی موضع سازمان لیگ پافشاری کرد.

اما استقلالی‌ها نیز به تذکرات سازمان لیگ توجهی نکردند. فرهاد مجیدی در محل سازمان لیگ حاضر نشد و قرار است نشست خبری او در محل تعیین شده توسط این باشگاه برگزار شود. باید دید جنجال به وجود آمده بین استقلال و سازمان لیگ تا کجا ادامه خواهد داشت.

پیش از این بر سر تبلیغات محیطی شاهد جنجالی‌هایی بین طرفین بوده و همچنان هم هستیم.

دیدار ۲ تیم استقلال و پرسپولیس در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران فردا(شنبه) از ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha