استاندار کردستان: مشکلات و دغدغه‌های معلولان پیگیری خواهد شد

سنندج‌- ایرنا- استاندار کردستان گفت: مشکلات و نیازمندی‌های معلولان استان با جدیت پیگیری شده و در این راستا با تمان توان تلاش خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا، اسماعیل زارعی کوشا روز جمعه در آیین اهدای ۱۰۰ دستگاه ویلچر برقی توسط خیر کردستانی به معلولان اظهار داشت: جامعه معلولان دارای برخی نیازمندی‌ها و مشکلات مخصوص به خود هستند و ما حتما ارتباط خود را با این قشر از جامعه حفظ خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه جامعه معلولان را افرادی دارای روحیات بالای معنوی تشکیل می دهند و در میان آنان حافظان کل قرآن وجود دارد، افزود: داشتن روحیه معنوی از ویژگی‌های خاص معلولان به شمار می‌رود و ما نیز تا جایی که ممکن باشد در خدمت آنان خواهیم بود.

استاندار کردستان یادآور شد: در راستای تسریع در انجام امورات معلولان در استان هفته آینده مشاور امور معلولان خود را از میان خود آنان انتخاب و منصوب خواهم کرد.

وی اهدای ۱۰۰ دستگاه ویلچر برقی به ارزش بیش از سه و نیم میلیارد تومان توسط خیر کردستانی را ارزشمند و دارای اجر عظیم الهی دانست و گفت: خیرین همانند ستاره‌ای در آسمان می‌درخشند و اقدام آنان همواره شایسته تقدیر و قدردانی است.

در پایان این مراسم لوح تقدیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار کردستان به خیر کردستانی دکتر بهنام محمدی اهدا شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha