۲ هزار و ۲۰۰ خانوار قزوینی در سامانه امداد هوشمند ثبت نام کردند

قزوین-ایرنا- معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: ۲ هزار و ۲۰۰ خانوار تحت پوشش این نهاد در استان قزوین در سامانه امداد هوشمند با هدف ساماندهی اطلاعات مددجویان ثبت نام کرده اند.

محمد صیادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فعالیت سامانه امداد هوشمند و کارآمد به صورت کشوری از ابتدای آذر ماه امسال آغاز شده که تا به امروز با کمک مددکاران تعدادی از خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد در استان قزوین در آن ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه این سامانه برای شناسایی خیران و نیازمندان راه اندازی شده است، افزود: سامانه امداد هوشمند ۳۲ فرآیند دارد که در ابتدا سه فرآیند آن جنبه اجرایی و عملیاتی پیدا کرده و به دنبال شناسایی، نیازسنجی و پالایش نیازمندان و خیران است.

این مسوول گفت: این سامانه قابلیت اتصال به ۲۷ دستگاه اجرایی را دارد و اطلاعات هویتی و امدادی را به صورت هوشمند در دسترس می گیرد.

صیادی اضافه کرد: صحت سنجی، به روز رسانی اطلاعات فردی، دسترسی آسان به سامانه، کاهش در هزینه ها و مراجعه غیر حضوری از مهم ترین مزایای این طرح است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین با بیان اینکه ثبت اطلاعات نیازمندان در روند حمایت از آنها بسیار موثر است،گفت: دفاتر پیشخوان دولت و مراکز نیکوکاری هم در این طرح کمیته امداد امام خمینی (ره) را یاری می کنند تا بدین وسیله خانوارها با سرعت بیشتری در این سامانه ثبت نام کنند.

هم اکنون ۶۰ هزار مددجو از کمیته امداد استان قزوین خدمات دریافت می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha