ثبت‌نام آزمون دکتری ۱۴۰۱ تا امشب ۱۲ آذر امکانپذیر است

تهران - ایرنا - سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: مهلت ثبت نام در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ تا امشب ۱۲ آذرماه تمدید شد و امکان ثبت‌نام تا این ساعت وجود دارد.

به گزارش روز جمعه خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا از سازمان سنجش آموزش کشور، پیرو اطلاعیه مورخ ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۰اعلام کرد: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از افرادی که تا این تاریخ هستم آذرماه ۱۴۰۰ برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز جمعه ۱۲ آذرماه مورخ نسبت به ثبت‌نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. 

براساس این گزارش ، متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های صادر شده و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور،‌آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ در روز جمعه ششم اسفند ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. متقاضیان لازم است از روز سه‌شنبه سوم تا روز پنجشنبه پنجم اسفند با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند. 

تا امروز ۱۳۲ و ۴۴۰ نفر در آزمون دکتری ۱۴۰۱ ثبت نام کردند.

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha