حاجی بابایی: ۶۰ پروژه ملی استان همدان در حال اجرا است

همدان - ایرنا - نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت که ۶۰ طرح و پروژه ملی در مناطق مختلف استان همدان در حال اجراست که سه طرح مهم آن در حوزه فرهنگ و هنر و مربوط به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

به گزارش ایرنا، «حمیدرضا حاجی بابایی» روز جمعه در نشست مشترک وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب و فعالان رسانه‌ای استان همدان، افزود: این سه پروژه مهم شامل «موزه هنرهای معاصر، پردیس سینمایی و تالار بزرگ فرهنگی شهر همدان» است که تامین اعتبار برای تکمیل و بهره برداری هرچه سریعتر از این طرح ها بسیار ضروری است.

وی اظهار داشت: امیدواریم امروز و به واسطه سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان همدان و بازدید از وضعیت اجرایی این پروژه ها شامل تامین اعتبارات موردنیاز و تسریع در روند اجرای این طرح های فرهنگی به عنوان محمل و محفل اهالی فرهنگ و هنر و اصحاب رسانه استان باشیم.

حاجی بابایی با تاکید بر ضرورت حمایت جدی از رسانه ها و فعالان عرصه اطلاع رسانی در استان همدان، گفت: یکی از این اقدامات تلاش برای برگزاری جشنواره مطبوعات غرب کشور در همدان است چرا که همدان جایگاه ویژه ای در منطقه غرب کشور دارد و مطبوعات استان نقش مهمی در حفظ و ارتقای این جایگاه دارند.

نماینده مردم همدان در خانه ملت، افزود: استان همدان خبرنگاران حرفه ای، توانمند، متعهد و متخصصی دارد و نقدهای رسانه ای آنها نیز همواره آگاهانه و عادلانه و از سر دلسوزی و مشفقانه برای اصلاح امور، توسعه استان، خدمت رسانی بهینه به مردم و پیشرفت کارها بوده است.

وی اظهار داشت : امروز با حضور فردی توانمند و متعهد در مسند استانداری همدان با مدیریتی منسجم در کنار همراهی و همکاری خبرنگاران و حمایت دولت، فصل جدید کار و تلاش برای رشد و توسعه استان فراهم شده است.

به گزارش ایرنا، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح جمعه در جریان سفر به همدان از روند اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژه «موزه هنرهای معاصر» استان بازدید و از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای تسریع و تکمیل این پروژه خبر داد.

«محمدمهدی اسماعیلی» به همراه «علیرضا قاسمی فرزاد» استاندار و «حمیدرضا حاجی بابایی» نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی از پروژه های در حال احداث موزه هنرهای معاصر و تالار بزرگ شهر همدان(مرکز همایشها) بازدید و برای تسریع در اجرای عملیات عمرانی این دو طرح اثرگذار فرهنگی دستوراتی صادر کرد.

حضور در جمع مدیران خبرگزاری‌ها و مطبوعات استان و پاسخگویی به سوالات خبرنگاران بخش دوم سفر یک روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همدان بود که در مجتمع فرهنگی و هنری ابن سینا برگزار شد.

پس از نشست با اهالی رسانه، وزیر ارشاد در جشنواره صنعت چاپ شرکت کرده و در جمع فعالان این صنعت سخنرانی می کند. 

پایان بخش سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان همدان نیز افتتاح موزه چاپ به عنوان مجموعه ای غنی و ارزشمند از قدمت چاپ و نشر در کهن دیار الوند است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha