فراخوان خیرین علاقمند به جهاد ملی در حفظ و پایداری محیط زیست 

تهران - ایرنا - به دنبال تسهیل زمینه مشارکت‌های مردمی، سامانه‌ای برای دریافت مستقیم کمک‌ها برای حفظ و صیانت از محیط‌ زیست کشور فراهم شده است.

به گزارش روز جمعه ایرنا از سازمان حفاظت محیط‌زیست، این اقدام با هدف جذب، ساماندهی و شفافیت مشارکت های مردمی در بخش های مختلف محیط‌ زیست فراهم شده و در سایت رسمی سازمان حفاظت محیط زیست قابل مشاهده است.

خیران، علاقمندان و دلسوزان حوزه محیط‌زیست که قصد کمک مستقیم به صندوق ملی حفاظت محیط‌زیست دارند، می توانند از طریق این سامانه به نشانی: https://b۲n.ir/z۴۷۳۰۰  مراجعه و در این کار خدا پسندانه مشارکت کنند.

با توجه به ضرورت توجه به مقوله حفاظت از منابع طبیعی و محیط‌زیست صندوق ملی محیط‌زیست در سال ۱۳۹۳ و با هدف کمک به کاهش آلاینده‌های محیط‌ زیستی، جلوگیری از تخریب، حفاظت از منابع طبیعی و احیا و بهره‌برداری پایدار از منابع پایه و محیط‌زیست و تنوع زیستی تاسیس شده است.

صندوق ملی محیط‌ زیست، یک‌ نهاد عمومی غیردولتی است و عطف به ماده چهار اساسنامه خود جهت متمرکز نمودن کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی در حوزه محیط‌ زیست کشور با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و نشان اعتماد ملی اقدام به راه‌اندازی سامانه برخط «سداد» کرده است. 

کمک‌های اخذشده برای اقدامات و فعالیت‌های محیط‌ زیستی هر یک از استان‌ها به تفکیک در صفحه کمک‌های این موسسه درج می‌شود.

فراخوان خیرین علاقمند به جهاد ملی در حفظ و پایداری محیط زیست 

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha