واکسیناسیون سیار کرونا در پنج ایستگاه کار مشهد راه‌اندازی شد

مشهد- ایرنا- مسوول کمیته رسانه و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از راه‌اندازی واکسیناسیون سیار کرونا برای کارگران در پنج ایستگاه کار این شهر خبر داد.

دکتر محمد پهلوان روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: راه‌اندازی واکسیناسیون سیار در ایستگاه‌های کار در ادامه برنامه ریزی‌های مستمر برای پوشش فراگیر واکسیناسیون و مقابله با کرونا انجام شده است.
وی افزود: ایستگاه‌های سیار واکسیناسیون در میدان امام رضا (ع)، حاشیه شهرک باهنر، میدان عدالت، حاشیه شهرک شهید رجایی و ایستگاه کار حاشیه خلج  مشهد راه‌اندازی شده‌اند.

مسوول کمیته رسانه و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال در مناطق زیرپوشش این دانشگاه دز اول و ۷۱ درصد آنان نیز دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.
وی گفت: دز یادآور آسترازینکا نیز برای افرادی که ۶ ماه از تزریق دز دوم آنان گذشته است در مراکز واکسیناسیون زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد تزریق می‌شود.

براساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۶ میلیون و ۱۲۵ هزار و ۵۹۶ نفر در ایران به کرونا مبتلا شده و با فوت ۷۶ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته مجموع جان باختگان ناشی از این بیماری در کشور به ۱۲۹ هزار و ۹۸۸ نفر رسیده است.

همچنین تاکنون پنج میلیون و ۹۰۱ هزار و ۵۳۲ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

طبق آخرین آمار وزارت بهداشت، تاکنون ۵۷ میلیون و ۸۶۷ هزار و ۸۶۰ دُز اول، ۴۷ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۲۹۷ دُز دوم و یک میلیون و ۱۴۵ هزار و ۴۹۳ دُز سوم واکسن کرونا در کشور تزریق شده و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۰۶ میلیون و ۶۲۱ هزار و ۶۵۰ دُز رسیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha