پنجره واحد فیزیکی خدمات سرمایه‌گذاری استان فارس ایجاد شد

شیراز-ایرنا-سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت:برای تسهیل در امور مربوط به تولید و سرمایه‌گذاری، پنجره واحد فیزیکی خدمات سرمایه‌گذاری استان فارس ایجاد شد.

 بر اساس مطلب دریافتی از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس ساسان مبینی دهکردی در جلسه کمیته حمایت از سرمایه گذاری استان افزود: سرمایه گذاران و تولیدکنندگان، رزمندگان صفوف عملیاتی جنگ اقتصادی هستند از این رو باید با افتخار پیگیر رفع مشکلاتشان باشیم.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس ادامه داد: کار پنجره واحد شروع شده و به موازات اجرای کار، فرآیند بازخوردگیری که منجر به چابکی و اصلاح فرآیند سرمایه‌گذاری خواهد شد موردنظر است.

این مقام مسئول گفت: همه دستگاه‌های عضو پنجره واحد باید نماینده‌های تام الاختیار و مطلع خود که مسلط به قوانین و روند سرمایه گذاری هستند را برای  استقرار در این دفتر معرفی کنند و تعهد به کار باید از ویژگی‌های نماینده‌ها باشد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس اعلام کرد: بازدیدهای سرزده از این دفتر وجود خواهد داشت و فرآیند سرمایه‌گذاری در پنجره واحد فیزیکی در بازه‌های مختلف بررسی و اثرات آن گزارش خواهد شد.

پنجره واحد،‌ درگاهی است که فرآیندهای مربوط به اخذ مجوز و فرآیندهایی اعم از استعلامات، مکاتبات و مجوزهای بین‌دستگاهی را در قالب یک سامانه واحد، تجمیع  و آن را یکپارچه و استاندارد می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha