واژگونی اتوبوس مسافربری در جاده همدان سه مجروح برجا گذاشت

همدان - ایرنا - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در جاده همدان _ ملایر منجر به مصدومیت سه نفر شد که مصدومان به بیمارستان بعثت همدان منتقل شدند.

"حمید عرفی یگانه" پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یک دستگاه اتوبوس با ۱۸ مسافر که از تهران به مقصد تویسرکان در حال حرکت بود شامگاه امشب در جاده همدان به ملایر و در محدوده روستای سیاه کمر دچار سانحه و واژگون می شود.

وی اظهار داشت: در این حادثه سه نفر از مسافران اتوبوس دچار مصدومیت شدند که با حضور عوامل هلال احمر و اورژانس به بیمارستان بعثت شهر همدان انتقال داده شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر همدان گفت که  سایر مسافران نیز به وسیله یکدستگاه اتوبوس دیگر به تویسرکان عزیمت کردند.

واژگونی اتوبوس مسافربری در جاده همدان سه مجروح برجا گذاشت


وی علت بروز این سانحه را لغزندگی جاده ناشی از ریزش برف دانست و گفت: همچنین عصر امروز ۲ دستگاه خودروی سواری به دلیل لغزندگی جاده در محورهای استان همدان از مسیر منحرف شدند که این حوادث مصدومی نداشت.

طرح زمستانی پلیس راه با همکاری مدیریت بحران، اورژانس، راهداری، هلال احمر و شهرداری از اول آذرماه آغاز شده است.

جمعیت هلال احمر استان همدان در ۲۶ پایگاه امداد جاده ای ثابت، سیار، کوهستان و یک پایگاه هوایی با بهره گیری از  ۱۲۰ دستگاه خودرو در اجرای طرح زمستانی مشارکت دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha