آخرین روستای تهران از نعمت گاز برخوردار شد

تهران_ ایرنا_ روستای پس قلعه شهرستان شمیرانات آخرین روستایی در استان تهران بود که امروز پنجشنبه با حضور استاندار تهران و فرماندار شمیرانات از نعمت گاز برخوردار شد.

به گزارش ایرنا اهالی این روستا نیز در مراسم بهره‌برداری از گازرسانی به روستای پَس قلعه شمیرانات با ۲۵۰ خانوار در شمالی‌ترین منطقه تهران شرکت داشتند.

استاندار تهران در این مراسم با اشاره به بهره‌برداری از این پروژه گفت: اقدمات اجرایی این پروژه از یکسال پیش با کار و تلاش شبانه روزی مهندسین آغاز شد و امروز نیز در آستانه فصل سرما این پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید. برای اجرای این طرح با ۶ هزار و ۵۰۰  متر لوله‌گذاری حدود ۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

محسن منصوری به ظرفیت‌های گردشگری و فرهنگی روستای پَس قلعه اشاره کرد و گفت: دولت آمادگی دارد در قالب طرح مشترکی بین دهیاری و بخش خصوصی شرایط بهتری را برای گردشگری منطقه ایجاد کند.

فرماندار شهرستان شمیرانات نیز در این مراسم با اشاره به موقعیت جغرافیایی این منطقه گفت: در این منطقه ظرفیت‌های خوبی وجود دارد و ان‌شاالله با برنامه‌ریزی صحیح و درست خدمت‌رسانی لازم به مردم این شهرستان ارائه خواهد شد.

سید مهدی ساداتی افزود: بزرگترین گلزار شهدا بعد از بهشت زهرا(س) در امامزاده چیذر قرار دارد،همچنین قرار گرفتن امامزاده صالح در منطقه نیز قابل توجه است و در حوزه فرهنگی اقدامات متنوعی در منطقه انجام می‌شود.

آخرین روستای تهران از نعمت گاز برخوردار شد

به گزارش ایرنا، در بازدید استاندار تهران از شهرستان شمیرانات، جلسه‌ای شورای تأمین، شورای اداری شهرستان برگزار شد.

همچنین در ادامه استاندار تهران در سومین بخش از سفر خود به شهرستان شمیرانات با در آستان مقدس امام زاده صالح (ع) این شهرستان با قرائت فاتحه به مقام شهید فخری‌زاده ادای احترام کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha