استاندار اردبیل: حل مشکل اشتغال جامعه از اولویت‌های کاری دولت است

اردبیل_ایرنا _ استاندار اردبیل گفت: حل مشکل ریشه‌ای اشتغال ، توسعه اقتصادی و بهبود معیشت مردم از اولویت‌های کاری دولت سیزدهم است و مدیران اجرایی استان برای دست‌یابی به اهداف دولت باید بیش از پیش تلاش کنند.

به گزارش ایرنا، سیدحامد عاملی روز پنجشنبه  در جمع شهروندان  خلخال در مسجد جمعه این شهر افزود: زمینه اشتغال جوانان و توسعه اقتصادی مناطق مختلف استان از جمله شهرستان کم برخوردار خلخال باید با تلاش مدیران اجرایی فراهم شود.

وی بیان کرد: عقب‌ماندگی‌ ناشی از  کم‌توجهی به شهرستان خلخال در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعت و گردشگری باید با توجه بیشتر به این منطقه جبران شود.

استاندار اردبیل  با اشاره به روند رو به رشد مهاجرت از خلخال و خالی شدن روستاهای این شهرستان اظهار کرد: با استفاده از ظرفیت‌های گردشگری و کشاورزی خلخال می‌توان ضمن ایجاد زمینه اشتغال جوانان از روند مهاجرت جلوگیری کرد.

او افزود: برای دست‌یابی به اهداف اشتغال‌‍زایی دولت در مناطق کم‌برخودار استان اردبیل هم‌چون خلخال لازم است که مدیران اجرایی استان برنامه‌های پیشنهادی خود را در زمان لازم ارایه کرده و برای عملیاتی شدن آنها  بیش از پیش تلاش کنند.

 به گزارش ایرنا ،استاندار اردبیل در سفر خود به خلخال از کارخانه نئوپان، واحدهای تولیدی و صنعتی تولید مواد شوینده عطر بهشت، ساخت تابلو برق ، کارخانه  تولید محصولت چرمی چرم‌نگار، واحد تولید پالت در شهرک صنعتی و همچنین  پروژه‌های گردشگری بام خلخال، قصرچوبی، هتل ۵ ستاره امیدی در ازناو، گلخانه تولید گل رز هلندی روستای خوجین  بازدید کرد.

عاملی همچنین  در بخش خورش رستم خلخال حضور یافته و از جاده ۱۳کیلومتری در حال احداث هشجین به سرچم بازدید و بر لزوم تسریع و تکمیل آن تاکید کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha