جای خالی داوران همدانی در مسابقات فریزبی کشور

همدان- ایرنا- نایب رییس کمیته فریزبی همدان از کم مهری مسئولان نسبت به ظرفیت داوران رسمی این استان در مسابقات لیگ ملی دیسک طلایی فریزبی کشور انتقاد کرد.

«مهدی فریدی» روز پنجشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: لیگ ملی دیسک طلایی فریزبی آقایان با معرفی نفرات برتر هر آیتم و همچنین معرفی تیم‌های برتر استان‌های کشور در استان مازندران (شهر ساری) به کار خود پایان داد و با وجود جایگاه برتر داوران همدانی، هیچ کدام به این مسابقات دعوت نشدند.

وی بیان کرد: این در حالیست که در رقابت‌های برگزار شده از داوران زن استفاده شد در شرایطی که مسابقات در بخش آقایان بود.

جای خالی داوران همدانی در مسابقات فریزبی کشور

فریدی خاطرنشان کرد: همدان دارای هشت داور باتجربه فریزبی است اما متاسفانه حتی یک نفر از آن‌ها برای قضاوت دعوت نشدند تا مشخص شود که داوری این رقابت‌ها گزینشی بوده است.

وی با انتقاد از بی‌اعتنایی و کم مهری به توانمندی داوران برتر همدان در رشته‌های زیرمجموعه فریزبی گفت: این حق داوران همدانی است که در رویدادهای کشوری قضاوت کنند نه اینکه محدود و مورد بی‌لطفی قرار بگیرند.

نایب رییس کمیته فریزبی همدان یادآور شد: بنا داریم اعتراض رسمی خود را به فدراسیون اعلام کنیم چرا که حق داوران همدانی اجحاف شده است.

فریزبی به صفحه‌ای از جنس پلاستیک به شکل دایره‌ای و لبه‌دار گفته می‌شود که وزن آن بین ۱۱۰ تا ۲۰۰ گرم و به قطر ۲۰ الی ۲۵ سانتی‌متر است. صفحه فریزبی به واسطه شکل آیرودینامیک خود، قادر است تا مدتی روی هوا معلق بماند یا به صورت چرخان چرخان مسافتی را طی کند. از دیسک فریزبی برای تفریح و ورزش رقابتی استفاده می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha