تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا تشریح شد

تهران- ایرنا- نماینده جمهوری اسلامی ایران در نشست کمیته‌های تخصصی مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری مهم‌ترین اقدامات انجام شده جمهوری اسلامی ایران به منظور بازیابی گردشگری در ایام پساکرونا و سایر اقدامات تخصصی در راستای توسعه گردشگری کشور را تشریح کرد.  

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط‌عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سعیده نظری رییس گروه همکاری‌های تخصصی بین‌المللی معاونت گردشگری این وزارتخانه که به همراه علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی جهت حضور در مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری به کشور اسپانیا سفر کرده است؛ در نشست مربوط به کمیته‌های تخصصی این رویداد در حاشیه بیست و چهارمین نشست مجمع عمومی UNWTO شرکت کرد.

 وی در نشست کمیته‌های تخصصی از جمله کمیته آموزش آنلاین، کمیته تدوین کد بین‌المللی حمایت از گردشگران ICPT و کمیته مجموعه اعضای وابسته حضور یافت و نقطه نظرات جمهوری اسلامی ایران و تلاش کشورمان در این مباحث بالاخص به روزرسانی و بازنگری عناوین و سرفصل‌های آموزشی گردشگری را ارایه کرد.

تشریح تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا یکی از اهم بخش‌های گزارش نظری رییس گروه همکاری‌های تخصصی بین‌المللی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی بود و موضوعات دیگر نیز از جمله به روزرسانی دانش گردشگری بخش خصوصی حوزه گردشگری بالاخص اعضای وابسته ایرانی سازمان جهانی گردشگری نیز مطرح شد.  

همچنین رییس گروه همکاری‌های تخصصی بین‌المللی معاونت گردشگری در صد و چهارمین نشست شورای اجرایی این سازمان حضور داشت که در این نشست گزارش دبیرخانه UNWTO در بخش‌های منابع انسانی، مالی، آموزش، کد اخلاق و غیره مورد بررسی قرار گرفت.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha