وزیر آموزش و پرورش: بیانیه تحول بنیادین رهبری در دستور کار است

ایلام - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بیانیه تحول بنیادین رهبری سال ۹۲ ابلاغ شد اما اجرایی نشد، گفت: عملی شدن مفاد این بیانیه در دستور کار وزارت آموزش و پرورش در دولت جدید است.

به گزارش ایرنا، یوسف نوری روز پنجشنبه در اجلاسیه نهایی کنگره سه هزار شهید استان ایلام با حضور سردار سلامی اظهار داشت: سند وارداتی ۲۰۳۰ از نظر ما مردود و اجرا نشدنی است و در مجامع بین المللی علل رد این سند غربی بیان و اثبات خواهد شد.

وی افزود: آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت باید از وضعیت تقلیدی و وارداتی غرب فاصله گرفته و فرهنگ غنی و ناب ایرانی - اسلامی در نظام تربیتی کشور اشاعه شود.

وزیر آموزش و پرورش به برگزاری کنگره شهدای استان ایلام اشاره کرد و ادامه داد: شهدا دانش آموختگان مکتب اسلام و ایثار بودند که در دفاع مقدس درس خود را به خوبی پس دادند و به مدارج عالی انسانی رسیدند.

به گزارش ایرنا، کنگره سرداران و سه هزار شهید استان ایلام از چهارم آذرماه با برگزاری اجلاسیه های مختلف آغاز شده است و امروز ۱۱ آذرماه نیز اجلاسیه نهایی با حضور سردار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل نمایشگاه های دائمی چغاسبز برگزار شد.

استان ایلام بیش از سه هزار شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم کرده و دارای بیشترین تعداد شهید نسبت به جمعیت است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha