۲ مرکز دندانپزشکی و دندانسازی متخلف در خوی پلمب شد

ارومیه- ایرنا- معاون درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی گفت: ۲ مرکز دندانپزشکی و دندانسازی متخلف در راستای مراقبت از سلامت شهروندان شناسایی و پلمب شد.

محمد ارزنلو روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این‌گونه مراکز بدون داشتن تخصص و مهارت لازم و رعایت موازین بهداشتی ضمن دخالت غیرقانونی در امور درمان باعث شیوع بیماری های واگیردار، عفونی و مسری می شوند.

وی اضافه کرد: شهروندان نیز از حضور در این گونه مراکز جهت دریافت خدمات خودداری کرده و برای دریافت خدمات درمانی دندانپزشکی مورد نیاز، به مراکز دارای پروانه مجاز فعالیت مراجعه کنند.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دانشکده خوی ادامه داد: مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف به اداره نظارت بر درمان دانشکده خوی اطلاع دهند.

فرزاد صیادی سرپرست اداره فراورده های طبیعی ، سنتی و مکمل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی هم بیان کرد: طی بازرسی های مشترک کارشناسان این معاونت و پلیس نظارت بر اماکن عمومی، نماینده اتاق اصناف و با حضور مسوول حراست، یکی از مراکز تولید و عرضه داروی دست ساز با عنوان امام موسی کاظم (ع) در ارومیه پلمب شد.

به گزارش ایرنا، خوی از شهرهای شمالی آذربایجان غربی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha