خوشامدگویی کمیته پارالمپیک آسیا به حاضران در پاراآسیایی جوانان بحرین

تهران- ایرنا- مسوولان برگزاری بازی‌های ۲۰۲۱ پارا آسیایی جوانان بحرین شب گذشته (چهارشنبه) ضیافت شامی برای کشورهای شرکت‌کننده در این بازی‌ها برگزار کردند.

به گزارش ایرنا، شب گذشته و به میزبانی کمیته پارالمپیک آسیا ضیافت خوشامدگویی به روسا و دبیران کل کمیته‌های ملی پارالمپیک و سرپرستان کاروان‌های شرکت‌کننده در چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی جوانان برگزار شد. 

در این ضیافت علاوه بر «مجید راشد» رییس کمیته پارالمپیک آسیا، جمعی از اعضای هیات اجرایی این کمیته و نیز روسا و دبیران کل کمیته‌های پارالمپیک کشورهای شرکت‌کننده در این دوره از بازی‌ها حضور داشتند.

از ایران، «محمود خسروی وفا» رییس، «محمد تابع» دبیر اجرایی کمیته و سرپرست کاروان ایران و «مریم شکوهی» مدیر روابط بین‌الملل کمیته ملی پارالمپیک در این ضیافت شرکت کردند.

مجید راشد، رییس کمیته پارالمپیک آسیا با خوشامدگویی به مدعوین و پس از ارائه گزارش دوسالانه، ابراز امیدواری کرد که این بازی‌ها آغازی برای رشد و توسعه ورزش جوانان باشد و ضمن اشاره به شعار کمیته پارالمپیک آسیا با مضومن «در کنار هم قوی‌تر هستیم» اعلام‌کرد: با وجود پاندمی کرونا توانستیم در منطقه آسیا اقدام‌های گسترده‌ای برای توسعه ورزش افراد دارای معلولیت انجام دهیم و در این زمینه گزارشی نیز قرائت کرد.

رییس کمیته پارالمپیک آسیا در گفت‌وگوی اختصاصی با خسروی وفا، از برگزاری جشن روز ملی پارالمپیک در ایران ابراز خرسندی و بر تاثیرات مثبت آن در آگاهی بخشی عموم جامعه تاکید کرد.

خسروی وفا نیز گفت که ایران از پیشگامان برگزاری روز ملی پارالمپیک در جهان است و از مجید راشد دعوت کرد تا سال آینده در ایام هفته پارالمپیک به ایران سفر کند و از نزدیک شاهد برگزاری جشن روز ملی پارالمپیک باشد که این دعوت با استقبال راشد روبه‌رو شد.

کاروان جمهوری اسلامی ایران با ۱۱۱ ورزشکار در چهارمین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان شرکت کرده و در ۹ رشته در این مسابقات نماینده دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha