۱۱ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۱۴
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84562986
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

کلاس مربیگری کشتی در زنجان برگزار شد

زنجان - ایرنا - رییس هیات کشتی استان زنجان گفت: کلاس مربیگری درجه سه کشتی آزاد و فرنگی در شهرستان های زنجان و ابهر و به صورت همزمان برگزار شد.

عباس محمدی، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کلاس مربیگری به صورت عملی و با حضور ۵۹ ورزشکار فعال (۳ نفر از مازندران یک نفر از تهران، یک نفر از البرز و ۵۴ نفر نیز از استان زنجان) که اغلب نیز از قهرمانان سابق این رشته ورزشی بودند در رشته فرنگی برگزار شد.

وی با بیان اینکه کلاس مربیگری در شهرستان ابهر و زنجان به ترتیب از یک تا پنجم و پنجم تا ۱۰ آذر ماه جاری با شرکت ۲۹ و ۳۰ نفر برگزار و با موفقیت به پایان رسید، اظهار داشت: فرهاد اسماعیل نژاد و حبیب الله اخلاقی از مدرسیدن انستیتو فدراسیون کشتی ایران به ترتیب کار تدریس در شهرستان های ابهر و زنجان را عهده دار بودند.  

محمدی افزود: چون تعداد متقاضیان به منظور شرکت در کلاس های مربیگری کشتی حداکثر باید ۳۰ نفر باشد بنابراین این دوره از کلاس های مربیگری در زنجان به صورت مجزا در ۲ شهرستان استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه کلاس مربیگری عملی رشته آزاد نیز اواخر آذر ماه جاری تشکیل خواهد شد، یادآور شد: تا ۲ ماه قبل مدت برگزاری کلاس های مربیگری به مدت چهار روز بود اما اکنون بر اساس آیین نامه جدید مدت آن ۱۰ روز شده که به صورت الزامی پنج روز آن در رشته فرنگی و پنج روز دیگر نیز مربوط به رشته آزاد است.

رییس هیات کشتی استان زنجان گفت: دوره تئوری این کلاس مربیگری نیز شهریور ماه امسال با حضور ۶۰ نفر شرکت کننده به صورت مجازی و توسط اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد.

محمدی، افزود: در زمان حاضر بیش از ۷۰ نفر مربی در ورزش کشتی زنجان فعال هستند که قریب ۴۰ نفر از این مربیان دارای کارت مربیگری درجه سه هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha