کنگره شهدا به عاملی برای نزدیکی مردم و مسوولان ایلام تبدیل شده است

ایلام - ایرنا - فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام گفت: کنگره سه هزار شهید استان ایلام به عاملی برای نزدیکی بیش از پیش مردم و مسوولان تبدیل شده است و برکات آن تا سال های سال ادامه دارد.

به گزارش ایرنا، سردار جمال شاکرمی روز پنجشنبه در اجلاسیه نهایی کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام با حضور سردار سلامی اظهار داشت: در راستای کنگره شهدا ۴۳ خدمت متنوع عام المنفعه در سطح استان برگزار شده است که تا سال های طولانی آثار و برکات این خدمات را می توان مشاهده کرد.

وی افزود: در دیدار دست اندرکاران کنگره با رهبر معظم انقلاب، ایشان مسیرها و فضاهای جدیدی را برای مسوولان ترسیم کردند تا خدمات به مردم گسترده تر شود.

شاکرمی ادامه داد: در کنار خدمات محرومیت زدایی و عمرانی، اقدامات موثر فرهنگی و هنری متعددی انجام گرفت که تولید فیلم، مستند، کتاب، تابلو فرش و دیگر آثار فاخر تولید شده که برای نسل های آینده ماندگار خواهد ماند.

وی تاکید کرد: این کنگره با مشارکت عموم مردم، ایلات و طوایف باشکوه تر شد و عظمت کنگره در مشارکت مردم متجلی شد.

به گزارش ایرنا، کنگره سرداران و سه هزار شهید استان ایلام از چهارم با برگزاری اجلاسیه های مختلف آغاز شده است و امروز ۱۱ آذرماه نیز اجلاسیه نهایی با حضور سردار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل نمایشگاه های دائمی چغاسبز در حال برگزاری است.

استان ایلام بیش از سه هزار شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم کرده و دارای بیشترین تعداد شهید نسبت به جمعیت است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha