انواع کالای قاچاق به ارزش ۲۲ میلیارد ریال در زنجان کشف و ضبط شد

زنجان - ایرنا - رییس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از ۲۲ میلیارد ریال در زنجان به دست ماموران پلیس امنیت اقتصادی این استان افتاد.

سرهنگ یوسف اسماعیل زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا با اولویت برخورد با خودروهای شوتی (خودروی وانت و سواری تیزرو موسوم به شوتی هستند) در زنجان و در پی رصد اطلاعاتی و شناسایی محل‌های عبور قاچاقچیان و خودروهای شوتی پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی به ۱۵ دستگاه خودروی وانت و سواری تیزرو مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

اسماعیل زاده با بیان اینکه برخی از این خودروهای متوقف شده مجهز به سیستم دودزا و مخزن میخ سه پایه بودند، افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در بازرسی از این خودروها انواع لوازم آشپزخانه خارجی، لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک، دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال، مواد محترقه، نهاده های دامی خارجی و برخی اقلام قاچاق دیگر را کشف و ضبط کردند.

وی با بیان اینکه در این رابطه ۱۵ متهم دستگیر شدند، اظهار داشت: این تعداد متهم دستگیر شده پس از تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی استان زنجان معرفی شدند.
 
رییس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: پلیس با اقتدار کامل در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و برخورد با خودروهای شوتی در چهارچوب قانون با قانون شکنان قاطعانه و بی‌هیچ اغماضی برخورد خواهد کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha