استاندار ایلام: اقتدار ایران نسخه تهدید نظامی دشمن را باطل کرده است

ایلام _ ایرنا_ استاندار ایلام گفت: به برکت اقتدار ایران اسلامی نسخه تهدید نظامی دشمنان بویژه قدرت های پوشالی ابطال و باعث شده آنها راه مذاکره را پیش گرفته اند.

به‌ گزارش ایرنا، حسن بهرام نیا روز پنجشنبه در اختتامیه کنگره ملی سرداران و سه هزار شهید استان ایلام افزود: امروز فرزندان این مرز و بوم در سطح مقام های ملی عزتمندانه در حال مذاکره هستند و در قالب دیپلماسی فعال و عزتمدارانه منافع ملی را پیگیری می کنند.

وی ادامه داد: امروز به برکت شهدا و همرزمان شهدا شرایط کشور از نظر اقتدار در مقایسه با ادوار گذشته در شرایط بهتر و والاتری قرار گرفته است.

استاندار ایلام تاکید کرد: کشوری که ولایت فقیه و شهدایش استواریشان را بر پایه توکل به خدا می دانند ، هیچ وقت به بن بست نخواهد رسید.

بهرام نیا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از تمامی دست اندرکاران این کنگره که قدم زدند، قلم زدند و عرق ریختند و از همه افرادی که در طول سال برای جاری شدن یاد شهدا خدمت کردند تا این رود معنوی را هدایت و به این کنگره منجر شد،  تقدیر کرد.

وی همچنین از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، سپاه پاسداران، بسیجیان غیور و مردم، نهادهای فرهنگی و تبلیغی و رسانه ها بویژه خانواده معظم شهدا که در طول سال بویژه یک هفته اخیر با حضور عاشقانه و سرشار از معنویت موجب غنای این کنگره شدند تقدیر کرد.

استاندار ایلام یادآور شد: خدا را شاکرم که ماموریت خدمتگذاری بنده را با این کنگره عجین کرده و این مساله پیام دارد و اینست که من میثاق نامه ای با شهدا به عنوان نماینده دولت امضا کنم و همواره هرگونه تصمیم‌گیری در راستای گفتمان شهدا خواهد بود.

بهرام نیا اضافه کرد: همه مسوولان نیز میثاق نامه ای را با شهدا دارند که راه شهدا را ادامه خواهند داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha