امیر موسوی: مفهوم کامل مدیریت جهادی در ارتش اجرایی شده است

کرمان- ایرنا- امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با اشاره به پیشرفت های قابل ملاحظه این نهاد در بخش های مختلف تجهیزات گفت: این پیشرفت ها نشان دهنده آن است که مفهوم کامل مدیریت جهادی اینک در ارتش در حال اجراست.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، وی در جریان بازدید از پروژه های عمرانی و منازل سازمانی نیروی زمینی ارتش در کرمان افزود: در حوزه تجهیزات به قابلیت و پیشرفت های مهمی دست یافته‌ایم، اگر چه نمی توان همه کارهای انجام شده را به همگان نشان داد ولی در حوزه هوانیروز، پهپاد و... پیشرفت های قابل ملاحظه ای را داشته ایم.

وی درادامه با اشاره به پروژه های عمرانی ساخت منازل سازمانی کارکنان ارتش گفت: لبخند رضایت کارکنان خدوم ارتش، تضمین کننده  دنیا و آخرت فرماندهان و سایر دست اندرکاران پروژه های عمرانی است. 

امیر سرلشکر موسوی همچنین با اشاره به مشکلات متعدد تامین مسکن در وضعیت کنونی جامعه اظهارداشت: حرکت بزرگی در ارتش صورت گرفته که یک حرکت جهادی و کم سابقه است و می تواند یکی از اصلی ترین دغدغه های کارکنان که تامین مسکن است را حل کند.
فرمانده کل ارتش، استفاده از جوانان و مهندسان ایرانی را از دیگر ویژگی های پروژه های در حال ساخت ارتش دانست و خاطر نشان کرد: استفاده از مهندسان داخلی علاوه بر اشتغالزایی برای جوانان، حرکتی است در اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که در گام دوم انقلاب اسلامی بر استفاده از جوانان و متخصصان در فعالیت‌های بزرگ و مهم تاکید داشتند.
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ما در ارتش از همرزمان بی نظیری برخوردار هستیم تاکید کرد: نیروی انسانی یکی از ظرفیت های بسیار مهم در ارتش است که با تمامی مشکلاتی که وجود دارد اما ما از همکاران بی نظیری برخوردار هستیم.
به گزارش ایرنا امیر سرلشکر موسوی همچنین با حضور برسر مزار شهید سپهپد حاج قاسم سلیمانی به نیابت از همه همرزمان ارتش به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کرد.

این برنامه بازدید فرمانده کل ارتش درحالی است که نهم آذرماه جاری ۳۹۶ واحد مسکونی ارتش در کرمان افتتاح شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha