هم‌راستایی مجلس و دولت در مسیر گام‌دوم انقلاب گره‌گشای مشکلات است

اراک - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: هم‌راستایی مجلس شورای اسلامی و دولت و مشارکت هدفمند مردم در مسیر راهبردهای گام دوم انقلاب اسلامی، گره‌گشای مشکلات جامعه است.

آیت‌الله «قربانعلی دری نجف‌آبادی» روز پنجشنبه در کلاس تفسیر قرآن کریم، افزود: اهداف گام دوم انقلاب اسلامی با نقش‌آفرینی آگاهانه و متعهدانه تمام ارکان نظام اسلامی به خصوص مجلس شورای اسلامی در راستای توسعه و آبادانی کشور محقق می‌شود و همه باید سهم خود را در این خصوص ادا کنند.

وی با اشاره به دهم آذرماه و سالروز شهادت شهید مدرس، گفت: این شهید بزرگوار یکی از الگوهای برجسته‌ تاریخ معاصر کشور و نمونه یک عالم مبارز و شجاع در راه استقلال ملت ایران و حفظ اسلام بود که در این مبارزه الهی از اهداف و عقاید حق خود دست نکشید.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی اظهار داشت: شهید مدرس فردی شجاع، آشنا به سیاست و مسایل روز، مفسر قرآن،کارآمد،  سیاستمدار، دیندار، تیزهوش و مبارز بود و سیره این شهید بزرگوار باید الگوی رفتاری نمایندگان مردم‌ در مجلس لحاظ شود تا در برهه حساس کنونی این نهاد ارزشمند در کنار سایر بخش‌ها بتوانند توسعه متوازن را رقم بزنند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی بیان کرد: مجلس شورای اسلامی یکی از ارکان مهم کشور است که باید تصویب قوانین حکیمانه و کارآمد و در راستای عزت مردم و استقلال کشور فعالیت دارد و هرآنچه که به‌صورت طرح و لوایح تصویب می‌شود باید در مسیر تسهیل امور و حل معضلات باشد.

۱۰ آذر روز شهادت شهید مدرس با عنوان روز مجلس نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha