رضایتی از وضعیت معیشتی موجود مردم نداریم

کاشان - ایرنا- نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: به هیچ عنوان رضایتی از وضعیت معیشتی موجود مردم نداریم اما با تعامل مجلس و دولت درصدد رفع این مشکلات هستیم.

به گزارش ایرنا،عبدالرضا مصری چهارشنبه شب در حاشیه آیین بزرگداشت شهید مدرس در شهر زواره اردستان در گفت وگو با خبرنگاران تاکید کرد: یکی از مسائلی که امروز در مجلس شاهد هستیم تعامل دولت و مجلس با یکدیگر برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است.

وی افزود: مجلس از ابتدا با مصوبه های خود همچون مسکن و توجه به خانواده و مسائل اقتصادی نشان داده است که همواره خواسته های مردم را مدنظر دارد و در راستای آن حرکت می کند.
وی تصریح کرد: مردم اطمینان داشته باشند همه تلاش مسوولان در جهت حل مشکل های اقتصادی مانند، تورم، کنترل بازار، بهبود معیشت اقشار کم و فرهنگیان است.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید در بودجه سال ۱۴۰۱ منابعی تعریف کنیم تا در آینده این مشکلات کمتر باشد.
شهرستان اردستان با افزون بر ۴۳ هرار نفر جمعیت در ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است.

آیین بزرگداشت شهید سید حسن مدرس شب گذشته در زادگاه او در شهر زواره اردستان اصفهان برگزار شد.
سید حسن مُدَرّس (۱۲۴۹ش-۱۳۱۶ش) فقیه و سیاستمدار شیعی بود. مدرس از علمای اصفهان در دوران مشروطه بود که به حمایت از مشروطه‌خواهان پرداخت. وی در دوره دوم مجلس، از طرف فقها به‌عنوان یکی از مجتهدانی تعیین شد که طبق قانون اساسی مشروطه می‌بایست بر هماهنگی مصوبات مجلس با شرع اسلام نظارت داشته باشند. او از دوره سوم تا دوره ششم نیز برای چهار دوره نماینده مردم تهران در مجلس شورای ملی بود. در دوره جنگ جهانی اول، کمیته دفاع ملی را تشکیل داد و به قم مهاجرت کرد. سید حسن مدرس با اقدامات رضاخان مخالفت می‌کرد وسرانجام  رضاخان او را تبعید کرد و به شهادت رساند.

 دهم آذر، به مناسبت شهادت آیت الله سید حسن مدرس  به نام «روز مجلس» نامگذاری شده است

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha