درخشان: پرسپولیس فاکتورهای موفقیت‌ در شهرآورد را دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم فاکتورهای موفقیت در شهرآورد پیش رو را دارد.

«حمید درخشان» امروز (پنجشنبه) در گفت‌وگو با خبرنگار  ورزشی ایرنا در مورد شهرآورد پیش رو در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: این بازی همیشه حساس بوده و الان هم منتظر یک بازی جذاب از سوی هر دو تیم هستیم. این بازی خاص است زیرا تیم‌ها می‌توانند با موفقیت در این دیدار برای چند ماه دل هوادارانشان را شاد کنند و این‌جدال از این حیث حائز اهمیت است.

وی در مورد شرایط این روزهای تیم فوتبال پرسپولیس، افزود: خوشبختانه دو برد متوالی برابر نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان باعث شده تا تیم روحیه خوبی داشته باشد و با انرژی خوب به استقبال دربی برود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با اینکه تیم‌ها از نظر امتیازی تقریبا شرایط نزدیکی در جدول دارند، اضافه کرد: شرایط تیم‌ها در جدول نشانگرقدرت تیم‌ها نیست. به‌ویژه اکنون که شرایط تیم‌ها در جدول شناور است. با این‌حال پرسپولیس شرایط بهتری‌ برای‌ برتری‌ در دربی دارد و امیدوارم اتفاقی رقم بخورد که باعث خوشحالی هواداران‌شود.

درخشان: پرسپولیس فاکتورهای موفقیت‌ در شهرآورد را دارد

وی در رابطه با غیبت احتمالی سید جلال حسینی و احسان پهلوان در این دیدار، اضافه کرد: تجربه در دربی یک فاکتور تاثیرگذار است و سید جلال از این نظر وزنه مهمی برای پرسپولیس است. با این حال سایر مدافعان هم عملکرد خوبی داشتند و امیدوارم بتوانند در شهرآورد هودخودشان را ثابت کنند. پهلوان هم هافبک‌خلاقی است. در مجموع غیبت این دو بازیکن به سود حریف است.

درخشان درمورد شرایط مالی نه چندان‌ خوب پرسپولیس گفت: باشگاه همیشه مشکل داشته اما وظیفه مسوولان است تا مسکلات را به حداقل برسانند تا مربی دغدغه‌ای جز مسائل فنی نداشته باشد. با این‌حال امیدوارم مسکلات به حداقل برسد و این‌موضوع تاثیری روی تیم نداشته باشد.

وی در رابطه‌ با پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی گفت: فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است اما امیدوارم این پرسپولیس باشد که‌برنده‌دربی باشد.

سرمربی اسبق سرخپوشان در پاسخ به این‌پرسش که این‌ذهنیت وجود دارد که‌ مربیان ایرانی برای نباختن در دربی تیمشان را به زمین می‌فرستند و این‌موضوع باعث پایین آمدن کیفیت بازی می‌شود، گفت: اتفاقا به نظر من با مربیان ایرانی دربی به‌مراتب زیباتر و پرگل‌تری را در سال‌های اخیر شاهد بودیم. شاید قدیم این‌حرف‌ها را مطرح می‌کردند اما الان دیگر این‌گونه نیست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha