دیدار با تیم شهرداری گنبد سخت‌ترین بازی فصل بود

سنندج - ایرنا - سرمربی تیم والیبال راه یاب ملل مریوان گفت: بازی با تیم شهرداری گنبد سخت ترین بازی این فصل تیم راه یاب ملل مریوان بود که با پیروزی ما همراه بود.

آرش صادقیانی شب چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بعد از پایان بازی تیم راه یاب ملل مریوان با تیم شهرداری گنبد اظهار داشت: این بازی یکی از بازی های سخت ما در لیگ برتر بود چرا که تیم شهرداری گنبد والیبال را خیلی خوب بازی می کنند و بازیکنان بسیار خوب و باتجربه ای دارند.

وی افزود: ابتدای این بازی ما بازی را با تمرکز بسیار پایین آغاز کردیم و یک مقدار بازیکنان تیم راه یاب ملل به هم ریخته شدند ولی خدا را شکر خیلی خوب توانستیم به بازی برگردیم و در روز بد ما، نتیجه را برگردانیم و پیروز این بازی سخت شدیم.

سرمربی جوان تیم والیبال راه یاب ملل مریوان یادآور شد: این بازی بار روانی بسیار سنگینی داشت به این جهت که هر دوتا تیم تیم های جنگنده لیگ برتر والیبال هستند و این یک مقدار کار را برای ما سخت کرد ولی خوشبختانه با پیروزی ما به پایان رسید و از این جهت بسیار خوشحالیم که توانستیم دل هوادارمان را شاد کنیم.

وی تاکید کرد: در نهایت مهم این است که ما بازی های خود را با برد پشت سر بگذاریم، نواقضی در تیم است که باید در فرصت پیش آمده و در تمرینات پیش رو برطرف کنیم و با آمادگی کامل به مصاف تیم های دیگر برویم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم والیبال راه یاب ملل مریوان در چهارچوب بازی های هفته یازدهم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور موفق شد با نتیجه سه بر یک تیم شهداری گنبد را شکست داده و هفتمین برد خود در لیگ برتر را کسب کند.

ست اول این بازی با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود شهرداری گنبد به پایان رسید در ست دوم راهیاب ملل در یک بازی پایاپای ۳۲ بر ۳۰ به پیروزی رسید تا بازی یک بر یک شود و در ادامه تیم میزبان موفق شد ست سوم را ۲۵ بر ۱۷ و ست چهارم را ۲۵ بر ۲۲ به نفع خود به پایان ببرد و به یک برد دلچسب دست پیدا کند.

تیم والیبال راه یاب ملل با کسب هفت پیروزی، چهار شکست و کسب ۲۰ امتیاز از ۱۱ بازی به رده چهارم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور صعود کرد. این تیم یکشنبه هفته آینده میزبان تیم شهرداری ورامین خواهد بود.

تیم والیبال راه یاب ملل مریوان به عنوان تنها نماینده والیبال استان کردستان در سوپرلیگ برتر والیبال باشگاه های کشور حضور دارد.

بازی های لیگ برتر والیبال در این دوره به صورت رفت و برگشت و بدون حضور تماشگران برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha