خدمت بی منت به مردم مهم‌ترین رسالت فرمانداران درنظام جمهوری اسلامی است

بندرعباس- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: خدمت بی منت به مردم مهم‌ترین رسالت مدیران به ویژه فرمانداران در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مدیران باید این فرصت خدمت به مردم را غنیمت بشمارند.

علی رئوفی عصر چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان جاسک افزود: پذیرش مسوولیت در نگاه مولای متقیان علی (ع) سپردن امانت الهی است و دوره مسوولیت ها سریع سپری می شود.
وی بیان داشت: در چند سال اخیر به دلیل تحریم های شدید اقتصادی دشمنان، شیوع ویروس کرونا و برخی مشکلات دیگر، پیشبرد امور را در شهرستان ها برای فرمانداران با تنگنا مواجه کرده بوده که با بسیج امکانات و بهره گیری از ظرفیت های مردمی مسائل شهرستان ها را به خوبی پیش بردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: فرمانداران وظایف گسترده ای در حوزه های سیاسی، امنیتی، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی دارند که اهمیت این جایگاه را دوچندان کرده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: شهرستان جاسک دارای مردمی قدرشناس، نجیب، بزرگوار و صادق است و ضروری دارد مدیران فرصت خدمت به این مردم را غنیمت بشمارند.
در پایان این مراسم «علی مهرانی» به عنوان سرپرست جدید فرمانداری جاسک معرفی و با اعطا لوحی از زحمات «محمد رادمهر» فرماندار سابق این شهرستان قدردانی شد.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha