بیش از نیمی از پیشرفت‌های صنایع دفاعی و موشکی رسانه‌ای نمی‌شود

قم ـ ایرنا ـ رییس عقیدتی سیاسی سازمان هوافضای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروی‌های مسلح، با اشاره به اینکه بیش از نیمی از پیشرفت‌های صنایع دفاعی و موشکی کشور رسانه‌ای نمی‌شوند، گفت: اگر امروز دشمن با ما پای میز مذاکره می‌نشیند، به خاطر تلاش‌های ما در صنعت دفاعی و موشکی است.

به گزارش عصر چهارشنبه  روابط‌عمومی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی اصغرپور در دیدار با آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، با بیان اینکه سازمان هوافضای وزارت دفاع در زمینه تولید سوخت جامد و مایع برای استفاده در سیستم پدافندی و موشک فعالیت می‌کند، افزود: پیشرفت‌های خوبی در زمینه سیستم‌های موشکی و پدافندی داشته‌ایم و بیش از نیمی از موشک‌های نقطه‌زن ما به خاطر مسایل امنیتی رسانه‌ای نمی‌شود.

وی با بیان اینکه ما با توجه به رسالت خود در تمام عملیات‌ها به صورت مستقیم حضور داریم، افزود: در عین الاسد ما از موشک های میانبرد خود استفاده کردیم در حالی که ما موشک‌های نقطه‌زن با برد ۲ هزار و ۳۰۰ کیلومتر داریم که با اختلاف ۱۰ متر اهداف را مورد اصابت قرار می‌دهند.

وی با بیان اینکه کارکنان این سازمان فارغ‌التحصیلان نخبه دانشگاهی هستند، گفت: این نیروها با روحیه جهادی و انقلابی مشغول به خدمت به مردم هستند و بی وقفه برای پیشرفت های بیشتر عرصه موشکی و دفاعی تلاش می کنند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در بیشتر سخنرانی های خود از بخش دفاعی کشور رضایت دارند به طوری که بارها فرمودند دشمن به اندازه قدرتی که داریم با ما مذاکره می کند؛ بنابراین اگر دشمن با ما پای میز مذاکره می نشیند به خاطر تلاش های ما در صنعت دفاعی و موشکی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha