ملی‌پوش هندبال زنان: امیدوار به بازی خوب مقابل بزرگان جهان هستیم

تهران- ایرنا- ملی‌پوش هندبال زنان ایران، گفت در نروژ کار سختی پیش رو داریم اما امیدوار مقابل بزرگان جهان خوب بازی کنیم.

بهار ایزدگشب روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: فدراسیون اردوهای خوبی برای تیم ملی هندبال زنان برگزار کرد. روزهای پایانی اردوی تیم ملی با فشار کمتری بود و بازیکنان با هم هماهنگی بیشتری پیدا کردند. امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی در مسابقات قهرمانی جهان اسپانیا داشته باشیم.

وی درباره سطح تیم‌های حاضر در مسابقات جهانی، گفت: نروژ تیم معروفی است و بازیکنان خوبی دارد. رومانی و تیم‌های دیگر سطح بالایی دارند بنابراین امیدوارم بازی خوبی را برابر این تیم‌ها به نمایش بگذاریم.

عضو تیم ملی هندبال زنان با بیان اینکه امیدوار به بازی خوب مقابل بزرگان جهان داریم، عنوان کرد: با وجود تیم‌های مطرحی که در المپیک و جام جهانی حضور داشتند اما تلاش می‌کنیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی یادآور شد: زمانی که در مسابقات قهرمانی آسیا اردن موفق به کسب سهمیه مسابقات جهانی اسپانیا شدیم، احساس وصف نشدنی داشتیم زیرا برای نخستین بار تاریخ ساز شدیم.

ایزدگشب بازیکن مورد علاقه خود را نورا مورل شماره ۹ تیم نروژ دانست و گفت: اکنون وی برای تیم دیگری بازی می‌کند و سبک وی در بازی بی نظیر است. هر چند به سبک بازی بازیکنان دیگر هم علاقمندم.

بیست و پنجمین دوره پیکارهای هندبال قهرمانی زنان جهان در سال ۲۰۲۱ روزهای ۱۰ تا ۲۸ آذرماه در اسپانیا برگزار می‌شود. تیم ملی هندبال زنان ایران در گروه سوم این رویداد با تیم‌های نروژ، رومانی و قزاقستان رقابت می‌کند.

ملی‌پوشان در نخستین دیدار ۱۲ آذرماه از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران به مصاف رومانی می‌روند و ۱۴ آذرماه از ساعت ۲۳ با نروژ دیدار خواهند داشت. دختران ایران در سومین دیدار مرحله گروهی ۱۶ آذر از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف قزاقستان می‌روند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha