آجورلو خواستار اعطای امتیاز تبلیغات محیطی شهرآورد ۹۷ به استقلال شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال با ارسال نامه‌ای به رییس فدراسیون فوتبال، خواستار مداخله وی در اعطای حق تبلیغات محیطی شهرآورد پایتخت به کارگزار این باشگاه‌ شد.

به گزارش ایرنا، مصطفی آجورلو مدیرعامل امروز(چهارشنبه) طی نامه‌ای خطاب به شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال خواهان دخالت وی جهت در اختیار گرفتن تبلیغات محیطی بازی استقلال و پرسپولیس از سوی کارگزار باشگاه استقلال شد.

در این نامه مدیرعامل استقلال با اشاره به جلسات و توافقات پیشین در خصوص تبلیغات محیطی، از سنگ اندازی‌های برخی افراد در سازمان لیگ در روند حرکتی باشگاه استقلال سخن گفت. 

بخشی از این سنگ‌اندازی‌ها که در نامه به آن‌ به صورت مفصل اشاره شده، مربوط به تبلیغات محیطی است و بخشی دیگر آن در رابطه با اشتباهات پیاپی داوری، محرومیت غیر قانونی دو بازیکن استقلال در مصاف با گل‌گهر و ... است.

آجورلو در این نامه ضمن اشاره به شعار انتخاباتی عزیزی خادم در خصوص اعطای حق تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها، خواهان همکاری رئیس فدراسیون فوتبال جهت اختصاص این حق به باشگاه استقلال شده است. رو نوشتی از این نامه به وزارت ورزش، نهادهای امنیتی و نظارتی نیز ارسال شده است.

در دیدار استقلال و نساجی مازندران در هفته پنجم لیگ برتر، باشگاه استقلال برای نخستین بار در فوتبال ایران جواز استفاده از تبلیغات محیطی را در ورزشگاه آزادی به‌دست آورد. سازمان لیگ برای واگذاری تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها ۷۲ ساعت فرصت داده بود تا ضمانت‌های بانکی خود را ارائه کنند.

با این وجود، سازمان لیگ اول آذرماه گزارشی مفصل از عدم ایفای ضمانت‌های بانکی درخواست شده، تهیه کرد و در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داد. در این گزارش تاکید شده بود که با توجه به قوانین، از این پس باشگاه‌ها نمی‌توانند تبلیغات محیطی را بر عهده بگیرند.

شهرآورد ۹۷ پایتخت روز شنبه سیزدهم آذرماه از ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی و به میزبانی استقلال برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha