فرمانده ارتش: تاکید رهبری بر عزت‌بخشی نداجا مسئولیت ما را سنگین‌تر کرد

کرمان- ایرنا- فرمانده کل ارتش با تبیین تقریظ فرماندهی معظم کل قوا در مورد ماموریت ناوگروه ۷۵ این نهاد گفت: با تاکید مقام معظم رهبری بر عزت بخشی نیروی دریایی ارتش و لزوم افزایش هرچه بیشتر آمادگی ها مسئولیت همه ما سنگین تر شده است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در جریان بازدید از مرکز آموزش شهدای وظیفه و آمادگاه نیروی دریایی ارتش در سیرجان، در جمع کارکنان پایور وظیفه این نیرو افزود: در این پیام بر لزوم افزایش هرچه بیشتر آمادگی های حرفه ای، فنی و علمی تاکید و مسئولیت ما نیز سنگین تر شده زیرا ماموریت حفظ و ارتقای عزت را دریافت کرده ایم که لازمه آن افزایش توان و آمادگی رزمی است.

وی اضافه کرد: کار همرزمان ما در نیروی دریایی ارتش در مامویت ناوگروه ۷۵ و سایر ماموریت‌های عملیاتی بسیار عظیم و ستودنی است، اما آنچه آن را برکت داد و منوّر و متجلّی کرد، دو پیام فرماندهی معظم کل قوا در بازگشت ناوگروه و تقریظ اخیر معظم‌له بود.
امیر سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: حقیقتا این جلوه ناشی از «اشاره ولایت» است و ما از خدا می خواهیم که همه امورمان مشمول این «اشاره ولایت» باشد و ما را قدردان نعمت بزرگ ولایت قرار دهد و سایه پُربرکت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را تا ظهور حضرت امام زمان(عج) و در کنار ایشان بر سر ما مستدام بدارد.

 به گزارش ایرنا امیر سرلشکر موسوی با حضور در مرکز آموزش شهدای وظیفه و آمادگاه نیروی دریایی ارتش در سیرجان، از بخش‌های مختلف این یگان‌ها بازدید کرد.

فرمانده کل ارتش به مناسبت هفتم آذرماه روز نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور در سیرجان، روز نیروی دریایی را به کارکنان مرکز آموزش و آمادگاه این نیرو و خانواده‌های آنها تبریک گفت.


وی همچنین از بخش های گوناگون مرکز آموزش شهدای وظیفه و آمادگاه بازدید و با تعدادی از کارکنان بصورت  چهره به چهره دیدار کرد.

شهرستان سیرجان در ۱۷۵ کیلومتری غرب مرکز استان کرمان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha