دادگستری مازندران دستگیری مدیرکل یک دستگاه اجرایی استان را تایید کرد

ساری - ایرنا - رییس کل دادگستری مازندران از دستگیری مدیرکل یکی از دستگاه‌های اجرایی استان به جرم ارتشاء و اختلاس توأم با جعل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری مازندران، حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری گفت که دستگیری این مدیرکل در ادامه مبارزه قاطعانه دستگاه قضا با هرگونه فساد اداری صورت گرفته است.

وی افزود : با اقدام بموقع سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه پاسداران و ورود دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در این رابطه پرونده قضایی در یکی از شعاب بازپرسی تشکیل و در مرحله تحقیقات مقدماتی می باشد. 
اکبری اظهار داشت : بنا به تحقیقات اولیه و مستندات موجود در پرونده و جرایم متعدد؛ متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.
رئیس کل دادگستری استان ضمن تأکید بر رعایت کامل قوانین و مقررات در سازمان‌ها و نهادها از برخورد قاطع و بی اغماض دستگاه قضا با جرایم و تخلفات صورت گرفته در دستگاه‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: برخورد با جرایم مدیران متخلف همواره اولویت دستگاه قضایی استان خواهد بود.

اگر چه دادگستری مازندران نامی از مدیرکل دستگیر شده و دستگاه تحت مدیریتش نبرده است ، ولی صبح امروز شبکه های اجتماعی از دستگیری مدیرکل حمل و نقل و راهداری مازندران خبر داده بودند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha